Transport Fever

uvayd3klw20ft2s6mwdj.jpg
  • Jóózsf István #352
    Nálam majdnem egymilliárdot furikáztak össze a teherautók, mire egyáltalán vasútépítésbe kezdtem!

    Könnyű fokozaton játszom, mert nem bíztam a játékban. Nem akartam azonnal temetni, ahogy elkezdtem játszani.
    A következő térképet már közepesen kezdem. A nehéz fokozatot meghagyom az önmarcangolóknak!

    Említettem, hogy megkedveltem a játékot?!? Ha nincs kedvem ügyes-bajos dolgokkal foglalkozni, akkor egyszerűen beülök a mozdonyvezető mellé, rágyújtok és gyönyörködöm a száguldó tájban.
    Valaki említette az automatikus járműcserét. Sajnos egy apró figyelmetlenség becsúszott a tervezésbe. Ugye, minden állomásra, megállóba érkezés pillanatában cserélődik a jármű, ha eljött az ideje. Csakhogy, az éppen oda szállított áru elvész! Ami alkalmasint igen komoly galibát tud okozni.
    Igazán fordíthattak volna egy kis figyelmet erre. Nem hiszem, hogy olyan nagy ügy lett volna megvárni, amíg lerakodik és abban a pillanatban cserélni! (Mint ahogy manuálisan szoktam. Többszáz járműnél veszett fárasztó tud lenni!)