• Sheltem
    #100
    Hát gyerekek...egyszerűen stardew valley függő lettem. Hihetetlenül "addiktív" ez a játék :)

    Már vannak csirkéim, tojásból majonézt csinálok ,mine lvl55 ön járok stbstb.

    Jelen pillanatban 1 dolog nem világos:
    Tapper
    Valaki elmondaná ez pontosan hogy működik? Rárakom egy épp fára, de soha nincs benne semmi. Hogyan kell ezt pontosan használni?(még a wiki se írja vagy én nézek be valamit).
    Illetve a nagy farönkök amiből a hardwood van azok termelődnek újra? Mert a házikóm környékén kicsapdostam, de összesen kb 22 hardwoodom lett.

    Illetve elkezdtem fejlesztgetni a szerszámaimat és azon gondolkodtam, hogy az öntözőkannámmal mi legyen...Ugyanis a komolyabb Sprinklerhez nincs alapanyagom(arannyal még nem találkoztam) tehát naponta kell az öntöző.
    Szóval a problémám, hogy pár nap mire a kovács felfejleszti a kannát copperre aztán steelre de addig mivel öntözök ? Szóval azt az egy megoldást látom, hogy évszak elejére halmozok fel pénzt, és nem ültetek addig amíg nincs meg a 2 kanna fejlesztés(egyből steelt szeretnék)..Addig majd pecázgatok, bányászgatok.