Quantum Break / Akció-Kalandjáték
  • alma2
    #149
    Kiprobaltam pc-n az elso act-on vegigtoltam, a regi 1.6-os verziot., A harom eves grafkartyamon 7970 ghz, high-on folyt mint kes a vajban. mivel keptores nem volt, lassulas sem, a 30 fps lock kilove igy 60 lehetett vegig. (egy ajto elott erzetem az act vegen, hogy belassul 25 korulire osszesen.)
    Maga a jatek semmivel sem kevesebb mint barmelyik max payne resz, csak mas kepessegek vannak, a fedezek rendszer vegre a jo regi, nem odatapad gombra mindenhez, mint par eve minden jatekban manapsag. Valami eszement jo arcmimika az atvezetokon. Rohadt nagy latotav, megmaradva a reszletes latvannyal, sok jatek megirigyelhetne.
    Mondjuk a max payne 3 hangulata jobban megfogott anno, de meg csak az elso epizodon vagyok tul.
    30 fps lockkal, mint az uj forza a kartyamon a ventillator fel sem porgott az alaprol, annyira hasit.
    Lehet vegre eljott az amd ideje, hala a konzolos amd prociknak, a microsoftnak, vagy a sok eve kommunikalt szovegnek, hogy az nvidia, ezer teren elvault es el fog verezni, az uj generacios jatekokon.
    Vegulis szamomra tok mindegy, de most megterulni latszik, hogy ilyen kartya mellett tettem le a voksom anno.
    Bar b*szhatom mert jon a vive es tarsai, oda meg kell ujat venni meg iden a sok fps-hez.
    IGazabol nem tudom mit vart a nep remedytol, akar ide sorolhatnam meg a alan wake-t, kb ugyanaz a jatek picit mas koritessel. Az meg egyen fuggo, kinek milyne vilag, kornyezet, tortenet jon be. En ezt jellemzoen pont leszarom, csak elvezzem azt a fel orat, amig rohangalok veluk. Arra meg siman adta magat.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2016.05.06. 14:43:06