• wudoORock
    #353
    Továbbra se akar senki PVP szerveren játszani?
    El kéne a segítség(!!) mert tegnap az összes német összefogott ellenem mert chatbe csak angolul tudtam írni mikor számonkértek többen is miért nem hagyom őket alig 20 méterre tőlem települni, vagy éppen nem hagytam hogy a közelben lévő vaslelőhelyet kifosszák előlem (mindig öltem) nekik meg ez nem tetszett.
    Elösszőr jöttek 7-en, megöltem 6-ot kard párbajban de az utolsóra nem volt staminám de aztán visszafutottam és levágtam őt és rengeteg loot-ot nyertem, de aztán gondoltam elmegyek szedek szenet meg mindent hogy fejlesszem a falat mert közel 10 ember jön felém... Szóval épp hazafelé tartottam, egyik kezembe egy Thrall (Szolga, íjjász) és teli táska mindennel miközbe kergetett 4 ember amiből kettőt levágtam hazafelé és mikor hazaértem annyit látok hogy a házam fele van meg, kard csattogások és legalább 8 ember eszi a házam, plusz kettő fut még mindig mögöttem utánam :P
    Szóval ma úgy néz ki új vidék után nézek, bár nagyon gáznak tartom hogy mindenki szikla tetejére épít és miután felmentek lerombolják a lépcsőt így totál Raidelhetetlen és ezzel elveszíti a pvp és a pve közötti külömbséget de egy ilyen több mint 8 vs 1 raid után elgondolkozom azon hogy én is így tegyek...
    Utoljára szerkesztette: wudoORock, 2017.02.19. 11:51:32