• Ironman2
    #1942
    Az ARK addig volt jó,míg alfa volt az elején,iszonyatosan elbaxták evvel az ide-oda teleportálgatásokkal a pályák között,meg a tek-es dolgokkal.Persze lehet mondani hogy eleve sci-fi játéknak tervezték,de akkor a dinókat minek kellett belekeverni a dologba? Szerintem amig nem özönlött a rengeteg fajta állat,addig csodálatos játék volt,én nagyon élveztem minden percét,nálam a második legtöbbet játszott játék a listán,most éppen 1208 óránál tartok,már régen toltam,még februárban utoljára.Most egyszerüen alig van olyan szeró ami nem clusteres,és csak az alap Island pályát tartalmazza,amin el lehetne szórakozni.A legtöbb szerver agyonmoddolt,meg lehetővé teszi hogy kiegekből áthozd a sárkányaidat,meg stb..NA nekem itt tett be a játék egyelőre.Nagyon hiányzik a régi élmény,amikor még csak az alap dinók voltak,semmi más.Amikor ráültem az első pterára,és köröztem a bázisom felett,az leirhatatlan volt,meg mikor elvesztettem a "madárkámat",mert nem raktam követésre,akkor megütött a guta.De volt olyan is hogy mások találták meg az elveszett állataimat,azt az érzést se lehet leirni.Még a Center pálya,és az első kieg a sivatagos tudott hatalmas élményeket adni,utána a többi már nem izgatott annyira,főleg mikor bejöttek ezek a pályák közti átjárhatósaágok.Sokan erre verik a micsodájukat,mert milyen jól mutat az alap pályán egy bazi nagy sárkány ugye,mikor semmi keresnivalója nincs ott.
    A Conan is egy nagyszerü játék,sokat toltam mostanában,ebben a két évben,de ez egy olyan játék,amibe egy idő után beleunnak az emberek,ezt gondolom tapasztalják a fejlesztők is,azért próbálkoznak új térképpel,de jobb lett volna szerintem az előzőt befejezni,mert ott a vulkántól keletre,igencsak hiányos a terület.Ja persze még északnyugaton is van mit pótolni.Szóval talán ezt is megkapjuk egyszer.Várom amúgy a fejleményeket,de ehhez az új pályához se füzök nagy reményeket.