• Infrath
    #1699
    van egy bizonyos rendszer azért mit merre támad nak ezt én nem tudom pontosan mi, max tipplek/mondok párat
    - ahol legtöbb időt töltöd, akár offline aludva is beleszámíthat(vagy akár régióra nézve is nézi, vagy a berendelesi zóna számít régiónak)
    - ahol legtöbb építő/craftol elem van elem van /bármi akár ágy bench campfire
    de nekem mindig egy kerekem volt (jelen esetben nekem otthon lemurinoknál mivel kb szomszédok, a többit ha utazás közben találok haza viszem, ha több jó van mint egy, nem jellemző!, lehet kellemetlen oda vissza menni sokat, de ha belegondolsz ha kész akkor ott lesz egyből ház mellet és nem kellet külön kereket építenem máshova)
    -mondanám hogy admin portolás miatt is lehet ez, de simán lehet hogy megfogadtad a tanácsokat és nem élsz már vele, (ezt nem tudhatom biztosra és nem akarlak gyanúsítani vele nem mintha átok lenne, hmm ki-ki hogy játszik :))

    és csoportokban jönnek messziről más irányokból de ha te vmi nagy terjedelmes építésed van akkor hát ez van..
    úgy van hogy a rendszer 1 épület elemet általában foundation-t x el be mint támadási pont amitől számítja a spawnolást és irányt ad hozzá
    szal a te építkezésed/épület elemeid és a rendszertől függ hogy fog ez lezajlani

    amikor bejött a purge akkor max még a szolga betörök voltak játékban mint nagy épület elem meg a vallási épületek
    de kerékből elég volt a 4es a vallási meg nem volt kötelező de az is akkora mint a 4 es kerék vagy picit kisebb
    nem voltak itt még állat simogatók ami akkora mint a házam 3/4 e
    tom kicsit nehéz már normalisan megépíteni a dolgokat
    és lusta az ember az elején követ farmolni hogy legyen építő elem esetleg szintek a házon vagy vízre építeni a bázist megértem én sem szeretem, hiszen mindenki letesz mindent gyorsan a gyors fejlődés a fontos majd kéöbb jobb szerszámokkal fellehet mindent húzni stb.