• Infrath
    #1425
    mostanában elkezdtem érdeklődni az új content után és egyenlőre bejön :D
    "fragment of power" és további érdekességek..
    unnamed city az 60 as farmoló hely lett
    lehet legendás reapir kit et szerezni lehet legendás fegyvereket szerezni (amiket még nem próbáltam ki(ezért nem biztos), de a leírás alapján 2 effect et tudd egyszere, pl. dagger bleed és cripple, pl. axe bleed és poison)
    és legendás ruha darabokat szerezni amik jóval magasabb armor ar rendelkezik
    jópofa hogy rakta bele corruption eltörlés item -et is így a folytonos farm kor nem kell szünetet tartani :D
    (amikor már a barom fele corruption idegesít hogy nincs staminam :D )
    és ügye bár ott vannak a receptek
    azokból sem próbáltam még ki a venom fegyvereket
    de tippelem bleed vagy posion os 60 as fegyverek
    és persze a decor item -ek is érdekesek szobrok írányjelzők materiál táblák
    és persze ami sztem mindenkinek kell a furnace :D
    2x annyit tudsz beletenni és gyorsabban is késziti el az anyagot mint a másik kettő tenné (ezt még nem sikerült megkapni :/ )
    egyedül a csonti boss- ok rosszak őket minden CC vagy bleed re immunisak :/
    jah és még nem próbáltam azt sem ki hogy az ottani ember boss ok befoghatók e, csak mert ha igen akkor a legerősebb thrall ok lennének gondolom, hagyok tesztelni dolgokat a kövi napra is :P

    szal elég fun élvezem :D
    jah és sztem a hyena a best pet (végig mentem az összes állat típussal jebhal sag -on)
    kicsi nincs útban, folyton támad szünet nélkül nem tudom elvenni tőle az agroot (ennél fogva sznet nélkül ütöttem a boss-t gyorsan meghalt és több hp ja is maradt a dögnek :P), könnyű találni és nevelni mert sima feral hús kell neki
    ha bleed je lenne cripple helyet már op lenne
    dlc je sztem jó skin legalábbis a piros jól megy a kék hez vagy a feketéhez :D

    még vmi vki nem tudja egész véletlen, hogy jebhal sag altar ját hány block ra kell letenni?
    csak mert a szokásos 5x5 -ös kerítéssel körberakottra nem engedi :/