• Normen76
    #600
    Egy hete nem tudom ezt a küldit megcsinálni :). Se nappal, sem éjszaka. Az a durva, hogy az első részével semmi gondom nem volt... mostanáig. Valamiért már azt sem tudom megcsinálni újabban. Egyszerűen mindig leszed valaki. Ráadásul a Cutsoms pályán a tetőn lévő sniper npc folyamatosan leszed. Tudom hol van, csomószor lelőttem már, de mostanában nem látom. Keresem, sehol de lő rám. Lő rám folyamatosan, lát a kerítés mögött, fal mögött, törmelék mögött, akárhova bújok lát mindenütt és keresztül lő mindent és szépen leszed. HA simán bemegyek akárhova nézelődni, keresgélni kijövök. Ha küldit akarok, van hogy spawnolok és 1 percen belül leszed a team, vagy duó, vagy a boss :) . Legutóbb nagy nehezen bementem az irodába a dokumentumért, ki is jutottam. Bemegyek Factoryba éjjel, és jönnek, jönnek az NPC-k megállás nélkül. Nem értem... leszedtem vagy tizet, de csak jöttek, ordibáltak körülöttem, tárat cserélni nemvolt időm mert körbevettek és kifiléztek. Hihetetlen egyszerűen h egy hete nem tudom megcsinálni ezt a küldit.