• Normen76
    #592
    Szuper, kösz ! A Cultistos szobában már voltam párszor, de akármekkorát harcoltam, mindig ott maradtam a végén :) Ill. az első próbálkozásra el tudtam hozni a holmit, de akkor lett egy DC-m és vissza sem tudtam menni vagy 2 órát :D. Azóta nem tudok eljönni onnan. Végre sikerült egy komolyabb lootot kihoznom, Shoreline-ből az előbb. Rovk PAssagen át kellett mennem a Scavemmel, mert a térkép másik oldalán volt a kijárat. Sima Mosint kaptam távcső nélkül. Lett akkora csetepaté. Ott campelt egy csomó játékos. Leszedtek vagy 4-5 playert, szerintem egy csapat. Én meg leszedtem őket miközben kimentek lootolni, bár ellőtték mind a két karomat :). Aztán jött még egy arc és egy fa körül ugrálva lőttük egymást. Testre lőtt folyamatosan AK-val (mint később kiderült PS lőszerrel, de 4-es mellényem volt, alig karcolt), én meg a Mosint töltögettem mert pont kifogyott a tár, végül bejött egy fejes :). Alig tudtam eldönteni mit hozzak ki, táskát táskába pakoltam mint a güzümnadár :) Közel 1 milliót kihoztam ki :) Kár, hogy nem a főkarival voltam bent, 7500 XP-t adott volna, nekem eddig ez volt a legtöbb.