• Metalmilitiakid
    #1486
    Egy szempontból utálom a meta geares embereket, amikor csak azért maradnak életben és ölnek meg, mert a meta gear megmenti őket, amúgy meg olyan skill-esek mint egy patch előtti Scav... Ha valakin látom,hogy rendesen mozog, meg taktikázik meg figyel, csak meta gear-ben van arra azt mondom, hogy okés megdolgozott érte feltehetőleg, mert tudja mit csinál. De aki úgy van meta gear-ben, hogy látom hogy amúgy egy Scav-et alig bír megölni, akkor erősen elgondolkozom, hogy azt valaki fel boost-olta vagy ő is RMT-zik. Mint a lentebbi kolléga.

    AK-74 BT ammo-val meg LVL 4 Armor, faceshield mindennel voltam Factory-n. A srác sétál fel a lépcsőn Office-hoz (én már fent vártam)és nem néz sarkot, nem hátrál a lépcsőn, hogy lásson felfelé semmi, háttal nekem sétál fel, de persze Gen4+Altyn. Belesoroztam vagy 5 lövést a sisakjába hátulról amit persze felfogott teljesen, ijedtében elkezdett előre a falra darálni majd végül a 60 as tárral végig darálva rám fordult és nagy nehezen megtalált és ugye az Igolnik-ból elég volt hogy 3 eltaláljon...