• mulli1986
    #911
    Én nem vetem annyira észre, hogy belemásznka a karaterekbe, igaz a 3. évadban már lényesgesen több hangsúlyt fektettek ebbe. De nekem az tetszett meg az egészben, hogy az első évadban 3 különböző szálon ment ugyanaz a történet, ami a végén összetalálkozott. Kurva jó volt, és simán el tudnám képzelni ezt több évadon keresztül is. Mondjuk a 10. rész fele kb arról szólt, hogy az első évadot összerakják annak, aki a 3 történetszálból nem jött rá a lényegre. De ez jó, ez új volt nekem, ezt lehetne csinálni minden évaddal, csak át kéne gondolni az egész sztorit, hogy melyik csapatból mit mutassanak meg belőle.
    BTW a Walking deadet is azért nem bírtam nézni, mert láttam, hogy mi lett belőle x évad utána és számomra nem érdekes, hogy egy Zombik lakta világban milyen érzéseket táplálnak az emberek egymás iránt. Aki gyenge és buzi, az meg fog halni. Nekem ne mondja senki, hogy egy ilyen világban osztozkodással és a gyengék védelmével meg lehet élni, mert az nagyon nem életszerű. De mind1, elkalandoztam :)
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.11.11. 16:23:56