• CsZ
    #1
    Tegnap arról olvastunk mennyire káros az okos-eszköz kezelés vezetés közben.
    Ma annak örüljünk, hogy végre realtime is figyelheti majd valaki/bárki hová megyek?
    Az MS is arra volt büszke, hogy nem gyűjti az adatokat, hiszen megél a szoftverek árából. Aztán frissítésben feltelepítették a WIN7-re is a megfigyelő modulokat. Miért hinnék jobban egy autógyárnak?
    Attól, hogy nem kézben van a kommunikációs eszköz még elvonja a vezető figyelmét. Erről számos tanulmány beszámolt, nem csak brit tudósok, de aki használ kihangosítót az tudhatja is.
    Nekem továbbra is az a véleményem, hogy kötelező GSM zavarót minden egyes autóba, és megszűnik a gond. Nem hat meg az utas kommunikációképtelensége sem. Majd, ha megoldásra kerül, hogy csak utas tudjon szórakozni vezetés közben, akkor örülök.
    Ma reggel pl. láttam ahogyan anyuka a 3-ból a belső sávban 95-tel kóvályog a szalagkorlát és a másik sáv közt. Mikor menekültem tőle vettem észre, hogy a kormánynak támasztva két kézzel nyomogatja a telefonját. Normális? És ezt most építsük be az autókba? Szuper.