ratgab#116
Éjszaka: Egyrészt mocsok sötét lesz, másrészt előjönnek az éjszakai lények (élőhalottak, szellemek, ilyesmik).
Borbély: Erre nem tudok válaszolni..
Craft: Húsokat, gyümölcsökat lehet tartósítani, egyébként ezek megromlanak (gondolom ekkor meg más hatásuk lesz). Nyilván a tartósítással változik egy picit a hatásuk. Egyébként meg a craftolt cuccokat is lehet tovább craftolni, fegyverek, páncélok, pajzsok ruhák mind fejleszthetőek.
Első pawn: Kinézetre lásd Borbély (nem tudom), beállítottságra és tudásra vonatkozóan 6 féle kasztra lehet továbbképezni (9 lehetőség van a főszereplőt átképezni 9 kaszt irányában...aminek egyébként azthiszem az augmentációk a lényege....ezek maradnak meg ha kasztot váltasz).
Enchant: Van amit érdemes kraftolni van amit nem. 1 alapfegyvertípusról tudok, ami a játék egyik legjobbja lesz, a többit valószínűleg cserélgetni fogod. Egyébként meg nagyon szórja a játék az aranyat és a mindenféle alkímiai és szerves összetevőt szóval ha akarsz valamit enchantolni szerintem nyugodtan (jó kis buffokat tudnak adni ezek). A tárgyakat általában 3 szinten keresztül lehet húzni...Van amelyik tárgy a 3. szinten átalakul egy teljesen más fegyverré/páncéllá/pajzzsá, amit újra lehet 3 szinten keresztül húzni. Kísérletezz! Ez az egyik fő feature a játékban a szememben. Utoljára szerkesztette: ratgab, 2016.01.20. 18:24:55