banner

Divinity: Original Sin 2
  • ShaiHulud
    #72
    jo lassan :) bar nem feltetlen a nehezseg miatt. Van hogy ujra kell tolteni harcokat es masodikra esetleg harmadirka le tudom verni tobb halal nelkul. nem sok resurect van szoval probalok nem meghalni. raadasul meg csak fort joyban vagyok level 6 kent. de pl lent a braccus rex elrejtett kriptaban levo illuzionistas harc a hidakon az jo nehez volt. Meg most a jegsarkanyos banya jon, de elsore eros wipe lett a sok bespawnolt zombi meg bogar miatt, de majd neki esek meg valamikor. nagyon nem varialtam csapattagokkal sem, felvettem elso 3t aki utba esett.

    red prince - pyro, geo, es par pont necro
    lone wolfos - ranged, huntsman, geo
    undead fane vagy mi a neve- aether, hydro, necro o a fo support kari, heal, magic armor regen, teleport stb
    fo kari meg torpe - 1h shield, warfare, poly

    targyakbol tud red prince es a fo karim is healelni. ill arab ijasznak van first aid spell

    torpevel probalok tankolgatni,meg CC-zni, fane healelget + cc, red prince magic damage, arabgyerek meg lovoldozik a crossbowval, crossbowos csinalja a legjobb damaget, eleg jol lehet vele osztani, ricochet, barrage eleg jo. de basic attackja is jot sebez. valahogy tulszinteznem kene a kontentet ugy konnyebb lenne. de igy az egy szintben levo ellenfelek nehezek, bar pl a seeker vezer garreth (?) csata ott amikro tamadjak ot a magisterek, az eleg sima volt, bar garreth segitett szepen :)

    Utoljára szerkesztette: ShaiHulud, 2017.09.28. 18:38:26