banner

Divinity: Original Sin 2
  • molnibalage83
    #206
    Ez tök jó, csak a játék ezt nem ezt írja le...
    Hogy a két eltérő forrás az szorzódik, mert a lista összeadásokat mutat.
    Kicsit átszabtam a csapatot, érezhetően csak az íjász lett ettől erősebb, de egy új crossbow hatása is, amit loptam. Szokás szerint....
    Ki akartam próbálni az elemental archery-t, de nekem valahogy nem működött. Hiába állt pl. vérben, nem történt semmi. Pedig magát szúrta meg előtte. Nem vágom, hogy miért. Mind a varázslóval, és az íjásszal szerettem volna bazírozni, hogy magas tűzimmunitás legyen és abban állva osszák az észt. A varázsló 1-gyel olcsóbban varázsolna, az íjász meg tűzzel lőne mindenre. Most ezt arra módosítom majd, hogy a varázsló maga alá varázsol majd jeget és nézem, hogy akkor a jégvarázslat olcsóbb lesz-e vagy tócsában állva a villám varázslatok.


    Viszont az On the ropes quest kitalálója is elmehet a p*csába. Fent a tornyon lehetetlen megcsinálni. Semmivel sincs gyengébb karakterem, mint a build videókban látom. Előre eltakarítottam az összes hordót, de így is már lángol minden a végén és jönnek a tűz voidlingok.
    Aha. Akkor reload. A harc elején akkor leteleportálom a védendő hülyegyereket. Persze várhatóan öngyilkos módon nekiront mindenkinek akkor is, amikor az őt akasztani kívánó meghal. Fasza. Reload.

    Na, akkor észrevettem, hogy a barlang előtt szűk pont van kerítéssel. Odaraktam ládát és hordót és kiásott kincsesládát. A ládát szétütötte és menni akart volna. Hála istennek két ember elállta az útját és a hordót és a kincsesládát azt nem akarta már szétverni. Meg elkezdett távolsági mágiát használni. Ha most sem sikerülne, akkor majd idehozok nagyon erős ládákat valahonnan...

    Agyfaszt kapok ettől a játéktól. Megint az az érzésem, hogy "úgy viszed végig te paraszt a játékot, ahogy mi akarjuk". Nehogy már több megoldása lehessen vagy 2017-ben lehessen egy MI karakternek mondani, hogy logikusan viselkedjen már...

    Befejezni már nem volt időm a harcot, de a voidlingok és a katonák szépen kinyírták egymást. Én kb. csak figyeltem és lecsaptam, ami néha közel jött.