Fallout Shelter
  • Hirthalion
    #180
    Kezdek rájönni mi ez a megunás, márciusban kezdtem. Most van a fő bunkerben 100 lakó, a bázisom tökéletes, nincs mit átépíteni, és már se a DC attack se a skorpió attack nem okoz gondot, 8 erőművel nem megy le nullára az áram, és 16+ sebzésű fegyver van mindenkinél, még az 1 szintűeknél is. Tele vagyok pénzzel, mert 4-5 emberrel/robottal gyűjtöm folyamatosan, és csak fölszámoltam raktárom felét is, túl sok volt a kisautóm. Meg az üres állandóan égő szobám. Van 24 szuper-dwellerem, majdnem minden stat maxxon, a karizma csak ami általában nem, és már 30-as 40-es szintűek. Csinálom a questeket, nevelem ki az új szupereket, és nincs igazából célom, csak hogy a lehető legtöbb venegance meg jófajta outfit le legyen gyártva. Most jönne be gondolom célnak a legendary dwellerek begyűjtése uzsonnásdobozokból :)




    De nem hagyom abba, mert eddig sem vettem túl szigorúan, csak két nap alatt hirtelen nagyon kiüresedett, kedvem támadt újrakezdeni, de akkor sem csinálnék semmit másképp, hisz ez egy tökéletes állapot.

    A karizma a rádiózáson és a terhesség gyorsításán jó még bármire? Küldetéseknél a beszélgetéseknél számít valamit?
    Utoljára szerkesztette: Hirthalion, 2017.05.02. 21:06:49