Empyrion - Galactic Survival
  • havenday
    #287
    Szia, a HWS-t ismerem, jó sokat játszottam rajta. Frissült is egy ideig minden, volt saját moddolt világa, jó volt. Ja, és 2 szerever volt, egy nekünk ide, egy amerikának. Aztán jött a Reforged, lett európai és amerikai, mindkettő pve. Az eredeti is megmaradt, több, mint egy éve nem nyúltak hozzá, se wipe, se frissítés. Pedig jó volt. Mondjuk könnyű volt fejlődni, pénzért kaptál mindent, egyszer én is kipróbáltam az milyen.
    Nekem a pve Reforged nem elég izgalmas, úgy semmi poén, ha tudom, hogy leteszek egy bázist jó messz mindentől, még turret se kell rá....pont ez van a francia szerveren, ki se tudom próbálni, hogy milyen bázist szerkesztettem, a kutya nem akar megtámadni. Akkor így miért akarjak fejlődni, minek? Ha nincs aki legyőzhetne, akkor én se tudok győzni. Az nem poén, hogy ahol egy "normál" szerveren mondjuk 10 élien jön, ahelyett beraknak mondjuk 50 et, hogy nehéz legyen. Akkor is gépi AI, kiismerhető és idő kérdése......most felváltva nyomom a francián és egy oroszon.