Empyrion - Galactic Survival
  • havenday
    #282
    Ma a következőbe szaladtam bele...Egy francia szerveren játszom, két hajóval mentem körútra, a workshopból töltöttem le 2 olyan hajót, amit egymáshoz lehet dokkoltatni, tökéletesen használom ezt a kombót már hosszú ideje. Megállok egy colonist trade station mellett, az üzletelés után úgy gondoltam, megnézem a kis holdat, 6km messze volt. Egy SV t is szoktammagammal vinni, az az első hajóm tetején szokott dokkolni, ami egy nagyon ütős taktikai CV teli fullos cuccokkal. A távolban, olyan jó 8 km re egy zirax battlecarrier járőrözött. Szóval fogtam a kis SV és elmentem a holdra, egy 20 percet lehettem ott, majd vissza. Döbbenten nézem, hogy a taktikai CV hez csatlakoztatott fúró CV m sehol!!! Semmi nyom. Első gondolatom, hogy valahol máshol hagytam, végig bogarásztam a regisztrit, de sehol. Aztán arra gondoltam, hogy biztos a zirax szétlőtte, igen de nyom nélkül, egy blokk se maradt utána? A másik, hogy ha össze voltak kapcsolva, akkor a taktikai hajót lehetett irányítani, az AI ilyenkor nem érzékelte külön hajónak, jó pár csatában nem tudtam leválasztani, és még soha egy találatot nem kapott, egyszerűen nem érzékelik. Szóval mi történhetett? PVE terület. Adminnak nem szeretnék írni, a franciát szeretik csak...