Empyrion - Galactic Survival
  • lammaer
    #206
    Ha offline vagy és nincs a playfielden (bolygó / szektor) játékos, akkor nincs támadás, nem "élnek" az NPCk.
    Amint belépsz, szinte biztosan jönni fog (legalábbis nekem mindig igy volt) - a bázisodon a P menüben a statisztika oldalon meg tudod nézni hogy ki mikor milyen % eséllyel támad. Na itt ha beléptem 12+ órányi távollét után mindig ott volt hogy jön a Zirax meg a Talon is asap és érkeztek is rendszersen.
    Elvben ha megsemmisíted azt az épületet ahonnan a támadás jön (ezt is látot a statisztika képernyőn), akkor a támadás szünetel amig az adott POI újra nem spawnol (ez max 24 óra a szerveren). ELVBEN (!) egy POIt véglegesen is meg leet semmisíteni hogy ne spawnoljon újra, ha az ÖSSZES blokkod megsemmisíted / salvageolod, ez nekem nagy POIk esetében sose sikerült, valahol biztos nem vettem észre egy pixelnyi blokkot :)

    ---------------

    Wiperól itt olvashatsz, most ugye Full wipe jön (link)

    És mindkét kérdésedre igen a válasz - OCDbe pakolhatsz anyagot amit wipe után ki tudsz szedni (ha valaki elvisz téged egy OCD zónába, ami vagy a Homeworld rendszerben van, vagy valaki vesz egyet és lerakja valahol :D )

    Jelenleg épp vadul tömködöm az OCDt, a hétvégén gyakorlatilag salvageolni fogom a hajóim, átcraftolom őket pl advanced generatorrá (ez egy optimális nyersanyagtároló elem, 1 darab is kb 2100 különféle ingot és bele lehet dobálni a factoryba, ebből 1 OCD slotba berakhatok több ezret) aztán én is megvárom a wipeot. Gyakorlatlag onnan fogom folytatni ahol most voltam, csak az elején kell kicsit szintezni, azt meg úgyis szeretem :)

    igazából már egy 10 slotos OCDbe is rengeteg nyersanyagot pakolhatsz, ha nem ingotként rakod be (asszem egy OCD slotba 50K ingot fér) hanem vagy ore-ként (egy OCD slotba 100k ore megy) vagy valamilyen advanced komponensként rakod be (lásd az adv generátor fentebb).



    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.03.18. 17:43:17