XJEn519AEL.png
  • nordan
    #3922
    riggelt a match making, mindenki komolyabb streamer tudja, egy éve szajkózom én is csak lehordanak azok akik 3 hetente 1x játszanak 2 meccset....nekem majdnem 5000 meccsem van, szinte minden szezonban megvolt a Mythic.....nézd meg a 3918-as kommentet 3:00-től

    a lényeg:

    az algoritmus vagy mirror vagy counter paklikkal rak össze ,hogy a WIN/LOOSE arányodat mesterségesen 50-50-en tartsa ezt el kell fogadni, tudom hogy nagyon bosszantó, jómagam is sokszor kilövöm emiatt a játékot
    bár csak pletyka,DE ezer százalák,hogy akikkel játszol nem valódi személyek hanem botok a már említett mirror miatt!

    A rendszert úgy lehet megfogni,hogy folyamatosan új paklikat építesz,DE ez is csak egy ideig működik, Tegnap kitaláltam egy white/black control paklit ami encsantokkal és pár olyan kombóval operál amit senki!! nem használ.....nyertem zsinórban 8-at.....mivel az algoritmus nem tudta hova tenni a paklim! Ma reggel belogoltam és 3 loss egymásután,de úgy,hogy az ellenfelemnek kézben az összes lapomra counter lap,de olyan lapok amiket szintén nem használ senki és csak azok a lapok ellen hasznosak amik az én paklimban voltak, na ez a három ellenfél bot volt, Mythic előtt vagyok 4 winre....
    szóval ez van vagy elhiszed és elfogadod vagy uninstall :D