XJEn519AEL.png
  • erasmus4
    #3729
    Két set közti unalom van a régi már nem annyira érdekes az új még messze.
    Ha nem a játékod szidod egyfeszt, kapsz, nem kapsz földet, stb. akkor szerintem nem törlik a hozzászólásaidat.

    Bár nem olyan nagy minta, de elég szép az a 27-3, sima play, ranked, bo1, 3? Mi az alap taktika vele, egy kis leírás a matchupokról stb.? Amikor valaki csak benyom egy listát semmi szöveg nélkül nem szokott érdekelni ahogy a nagy többséget sem szerintem.

    Amúgy nemrég jött ki a legújabb State of the beta lehet agyalni rotációbiztos deckeken az event miatt, meg aki le van maradva behozhatja a mastery lemaradást.
    Meg egy csomó minden más jó dolog jön és a szokásos kreténség, amit a rage miatt majd szépen visszavonnak.

    Egy jó tanács aki teljes collectiont akar, a legutolsó két szetből megvan a full rare set, rare draftolva (guide), ezt követtem az utolsó két kiegnél, kb. ugyanannyi goldból mint a DOM, GRN és RNA ott vagy 40-40 rare hiányzik, míg WAR és M20 is már jóval a season vége előtt maxolva volt. M20nak kb 55k goldal meg 3k gemmel mentem neki, a mastery-re is maradt gem, ráadásul nem is vagyok olyan jó 48%-52% közötti winrate-el.
    Egy gond van vele mire meglett szinte minden eléggé beleuntam :D. A meta beáll addigra, mivel az elején csak draftolsz.
    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2019.08.31. 17:57:46