XJEn519AEL.png
  • nordan
    #3708
    pár emberen kívül nem is játszanak a játékkal, hiába adtunk ötleteket paklikhoz, én szerettem volna ha megosztanak velem is ötleteket, mi történt a játékban, mutassanak érdekes helyzeteket , beszéljük ki a leprogramozott "véletleneket" de a többség max 15 percet játszott a játékkal persze,hogy nem tudnak hozzászólni.
    Az pedig,hogy mérgelődik az ember teljesen jogos és az is átérezné aki játszik vele rendszeresen mivel ahogy mondtam már többször is ez az általános a több tízezres streamereknél is, akkor lehet,hogy mégsem véletlen.

    mutattam statisztikákat több száz óra játékkal ami igazolja az állításaimat kértem,hogy akik nem értenek egyet szintén mutassanak,hogy akkor hasonlítsuk össze és legyünk okosabbak,de ez nem történt meg mivel igazából nem játszanak a játékkal és heti 2 meccs alatt persze,hogy nem tapasztalják meg persze,hogy "kínai" amit állítok

    a mai napig szeretném látni,hogy aki játszik a játékkal mutasson már statisztikát,mert igenis én kíváncsi vagyok rá és szeretnék párbeszédet, gondolom aki életében focizott 13 percet nem fogja leoltani a JUventus középpályását a fórumjukban ,mert az panaszkodik a szabályokról vagy egy meccsen tapasztaltakról.....én eddig minden szezonban elmeneteltem majdnem a maximum rangig párszáz órám és tapasztalatom van a játékkal kapcsolatban, discordon is szoktam beszélgetni nagyobb streamerekkel,de jó lenne a hazai megtapasztalás kibeszélése is