• Macropus Rufus
    #55
    "Soha nem mondott ilyet senki az MS-től, de ha sokszor ismételgeted, talán még el is hiszed magadnak."
    pedig így van. Ők mondják, hogy új alapokon megy az új rendszer... csak régi hibákkal, mert mindent azért nem kell újraírni...

    egyébként ebben a 2006-os topic-ban is ezt fejtegetik... gondolom ők is tévúton járnak. ;)


    link





    "Most mondtál egy nagy semmit ezzel. És a DNS, SMTP, POP3, FTP, etc. megvalósításokban mit keresnek 70-es és 80-as évekbeli kódok? "
    sztem ez nem ugyan az. Soha senki nem mondta, hogy teljesen új szemlélettel írják újra pl. a pop3-at. Az MS meg ezt valja minden új rendszere előtt.

    "Mivel én egy informatikus szakember vagyok, képben vagyok a realitásokkal és valamennyire a szoftverfejlesztéssel is"
    De ez sztem nem volt kérdés a részemről, feltételezem aki itt írogat azért képben van a topic tmájával.

    ", továbbá nem élek álomvilágban, ezért nem látom, hogy miért lenne ez ciki. Felvilágosítanál?"
    én is programoztam. Speciel kivágtak volna az óráról, ha az új programomban pontosan azt a hibát találta volna meg az oktatóm amit amit az első 4-ben is elkövettem. Ezért ciki. De ez csak egy vélemény.