1644257819.png





  • KingPunisher
    #882
    Üdv..
    Nos sajnos nem tudok tanácsot adni mivel Grand Camp-t tolom utana kezdem majd a kis kampányt.
    A különbség a következőkben van : Public order neked minusz, a a gépi egységeknek pluszt ad, de ki is írja. Csatáknál morál bűntetés neked az ellenfélnek morál bonus ( másba nincs eltérés )
    A chaos seregek száma is nő a végén nehezebb fokozaton, hirtelen ezek ugrottak be de 1x olvastam forumon elég sok dologra van még hatása..
    Grand kampányba viszont szemtelenül erősek a kis elfek, olyan buffokat lehet összeszedni velük, hogy iszonyat.
    A tanácsom azért! : nehezebb fokozaton a diplomácia iszonyat fontos, talán a legfontosabb. Törekedj szövetségre és használd a szövetségeseket, küld rá a seregeiket arra aki neked útba van, persze azért ne a map másik feléről.
    Figyeld ki kivel van szövetségbe két ellenséges frakcióval ne köss szövetséget mert előbb utóbb kenyértörés lesz belőle, válaszd ki az erősebbet vagy azt akit támogatni akarsz! Kétfrontos háborúba sose menj bele, ha mégis kialakul törekedj rá mielőbb lezárd.
    A másik fontos dolog mindig csak akkora sereged legyen amivel épp nyerni tudsz, az elején ez kulcsfontosságú, ha több sereg jön akkor mindig térj ki, ziláld szét őket, küld rá szövetségest ;)
    A battle map meg ugye más téma, itt azért csodákat nehéz tenni elég jó az AI de azért ha ott ügyesen tolod az sem elhanyagolható szempont.