1644257819.png





  • Kancsalborz
    #1879
    Abban egyetértünk, hogy TW-sorozat nagyon sokat fejlődött, de hogy az AI jobb és jobb ???
    Khmm khmm.... Maradjunk annyiban, hogy ez a fantasy vonal kifejezetten jól áll neki, és remélem sohasem jut többet eszükbe Napoleon, és "környéke", mer' ott aztán az alapvetően lőfegyeveres távolsági harcok megmutatták a AI "fejlődését"...XD
    Kb. ugyanazon sémák szerint le lehet győzni, ill szinte ugyanazokat a scripteket használja ma is mint a Rome TW-ben. Nem a másodikban, az elsőben, a 2004-es ben....

    Én is szeretem a Warhammert, az egyet is, meg a kettőt is, ez a sorozat a stratégiák COD-ja -és ezt most dicséretnek szántam - eszmelétlen jól néz ki, és hangulatos, sok tartalommal,(mondjuk a rohadt sok dlc-t pénzért azt nem igazán szeretem) és az átlagjúzer kurva nagy hadvezérnek érezheti magát benne, mint a COD kampányban akárki egyszemélyes hősnek, de soktucatnyi akár indie címet is tudok mondani a műfajban, ami az AI-ban köröket ver, vert már hosszú évekkel ezelőtt is a TW-sorozatra... ;)