1864
10632911461528008267.png

• Prof William
    Elég nagy a csend mostanában. Lesz még Total War Warhammer 3? Van valami hír róla?
  • Daermon
    Total War Troy topic :)
  • Daermon
    Holnap 14:00 Troy (elvileg 100%) - Total War Saga leleplezés.
  • MarkBlade
    A legjobb sorozat warhammer világában. Nagyon jó író és végigvisz az összes fajon szinte nagyon jó story -val.
  • Prof William
    Egyfajta útikönyvnek is beillenének, mert bemutatják az egész Öregvilágot + a fajokat ahogy hőseink bejárják. A könyvek minősége váltakozó de a legtöbb szerintem jó színvonalat képvisel.
  • Daermon
    Azok jók? Ránézésre olyan kis gagyinak tűntek és nem vettem meg. :D
  • Prof William
    Te jó ég ők is jönnek? A könyveiket imádtam!
  • Lacc 88
    Várjátok már?
  • Daermon
  • Voronyezs
    Remélem a skill pontok ugranak a karakterektől, mint amikor javasolva volt hogy a pirate cove-os bug miatt rakjuk fel a coast_beta verziót :D
  • Madi92
    Nagyon valószínű hogy a beta miatt.
  • Voronyezs
    Jól megszívtam gyerekek :D 326 körben akármit csinálok(Karl Franz), egyszerűen kifagy a játék az end turn megnyomása után. A hiba valahol Lothern környékén kell, hogy legyen, szerintem nem tudja kezelni a játék a frakció lépéseit... (még a coast_beta van aktiválva mondjuk, lehet itt a gond??) Már mindent megpróbáltam, leghűbb szövetségesemnek üzentem hadat/kapcsoltam ki a kamerakövetést náluk, töltöttem vissza 10 körrel korábbi mentést, de mindig kivág az asztalra... ötlet? :D
    Utoljára szerkesztette: Voronyezs, 2019.08.02. 15:52:04
  • Daermon
    Még 3 ingyenes kis DLC jön a 2-höz :)
    Link
  • MasterMason
    Én is azt várom már, azért raktam félre a játékot, hogy megvárjam a harmadik részt, és teljes térképen pörgethessek majd ki minden fajt. Remélhetőleg lesznek tengeri csaták is.

Amúgy pont itt egy három napos cikk, elvileg egy jó nagy terület jön megint és persze ez a cikk sem tartalmaz többet mint amire az eddigi spekulációk alapján számítunk:

What will we see in Total War Warhammer 3?
  • Lacc 88
    Nem tudom volt-e róla szó, de meglepne ha ennél jobban kidolgoznák a tengeri csatákat. Én nem is bánnám ha ennél jobban nem nyúlnának bele. Szigorúan saját vélemény, de a kalóz frakció vagy egyeduralkodó lenne sötét elfekkel együtt, vagy mindenki egyenrangú. De akkor az egésznek meg semmi értelme, több bosszúság lenne, mint élvezet részemről.

A harmadik rész a Káoszra fog koncentrálni. Gondolom szétszedik a négy Káosz isten frakciót, ami baromi jó lesz. Mellé akikre nagyobb összeget fel mernék tenni az a Káosz törpék, Ogre Kingdom, Dogs of War, Kislev. Egy Nagash megjelenés is erősen benne van a pakliban.
  • Prof William
    Remélem abban már ki lesz dolgozva tengeri csata. + vajon milyen frakciók jöhetnek még? Úgy rémlik már mindenki benne van.

Káosz Törpék?
    Ogre Kingdom?
    Cathay?
    Nippon?

Jó lenne egy kis kínai-japán vonal de ha jól rémlik Cathay-Nippon nincs annyira kidolgozva az eredeti WH-ban se. Bár ennyi év alatt ki lehet találni hozzá valamit...
  • Daermon
    Elvileg jövőre. A 2-höz már nem lesz DLC, és a Three Kingdom is kint van. Úgyhogy elvileg a WH3 jön, meg egy Saga részt csinálnak mellette.
  • Prof William
    A Total War Warhammer 3-ról van már valami hír? Az 1-2 viszonylag gyorsan kijött deharmadik még várat magára. Kíváncsi leszek mi lesz benne...
  • Lacc 88
    Én sok modot használok de plusz frakciókat még nem adtam hozzá. Elvileg csak fel kell iratkozni a megfelelőre és kész. Viszont a legtöbb mod már a teljes játékhoz íródik a második résszel együtt. Így nem árt ha megy az angol és van időd is kibogarászni melyik az, ami az csak az első részhez íródott. Próbálj kulcsszavakkal keresni. Amit találtál lehet azért nem működik, mert már a teljes játékhoz lett írva.
  • atibacsi1977
    Nekem middenland és társai kellenek...
  • Daermon
    Vedd meg a 2-t, akkor mind a két rész frakcióival játszhatsz.
  • atibacsi1977
    Sziasztok!

Van az a mod amivel ujabb frakciókat tudok hozzáadni a játszható népek közé, fel is iratkoztam rá, de nem tudom kiválasztani egyiket sem. Hogyan kell modolni a játékot? Az első rész van meg nekem.

Üdv.
  • Daermon
    Masszív patch :)
  • Darkman86
    The Doomsayer Update Patch Notes
  • Darkman86
  • Daermon
    Azt hiszem lassan ideje lesz Wulfrikkal megnéznem, hogy megy a patkány és gyík írtás :)
  • Darkman86
  • Lacc 88
    Bazzzmeg, mekkora trailert kapott a DLC :D Baromi jó volt ez a Predator filmből kiragadott jelenet. Lassan ki kellene már próbálnom a skaven kampányt is.
  • Daermon
    Be is zsákoltam :)
  • Darkman86
    The Prophet and the Warlock dlc bejelentve. Április 17.-én jelenik meg. The Prophet and the Warlock
  • Darkman86
    Április 6-7 rendezik meg a következő Everchosen tournamentet ahol bemutatják a még be nem jelentett következő dlc új egységeit is. :)
  • Edorn
    Pár kérdés:
    - Csapatok fölötti jelzőket lehet valahol kapcsolgatni, hogy ne látszódjanak mindig minden csapat fölött a csíkok?
    - Esetleg a csapatok alatti kijelölés jelzőt (hogy minden figura alatt van egy kis sárga kör, ha föléviszem az egeret) ki lehet kapcsolni?
    - dx12 mennyire ajánlott? Vagy próbáljam ki és ha nálam nem okoz hibát/lassulást, akkor használjam?
  • Lacc 88
    Frissítés hírek
  • Darkman86
    Van hivatalos CA beta patch ez a Coast Beta, ha felteszed ez a problémád megszűnik max néhány mod nem lesz vele kompatibilis.
  • Voronyezs
    Srácok ti se találtatok még gondolom semmit se patchről... Kezdem unni, hogy a Vampire Coast óta ott kell állomásoztatnom két sereget Sartosa mellett, mert ha elfoglalom/földig rombolom Aranessa városát, kifagy az asztalra... Holott igencsak kellenének délkeletre a katonák mert szerencsétlen törpéknek 3 váruk van(abból kettő kvázi enklávéként a határaimon belül), Grimgoréknak meg még mindig van 30 (nem is hangzik rosszul a 65 után)... tw centeren is valami "Coast_BETA" dologgal jöttek elő páran, de az eléggé homemade jellegűnek tűnik számomra...

Amúgy azok ellen a rohadt Black Orkok ellen mi a legjobb gyógyszer gyalogságon belül? Greatswordot leaprítják, az alabárdos srácokat leaprítják, a kezdő lándzsás/kardos egységeket meg se említem. Nem emlékszem, hogy fél évvel ezelőtt is ilyen nehéz lett volna őket eltakarítani :D Értem én, Reiksguardot a hátukba, de így eléggé OP-nek tűnnek, főleg hogy a lovasságot nem tudom a tüzérségre zavarni, mert ezek a rohadékok úgy mennek át a védelmemen mint kés a vajon :D
  • Drakonis
    3K után jön, előtte már nem fog új DLC jönni csak a Beta Festag update lesz véglegesítve.

A Skaven vs LM pack mellé valószínűleg egy LM FLC lordot kapunk és Greenskin update-t.

Más: Nincs meg valakinek a Plaugebearer acsi? Ami arról szól, hogy multiban CA staff membert győztél le?
  • Darkman86
    Még az első résznél volt egy leak ahol a 4 káosz isten seregeit írták a 3. részhez a káosz törpéket és az ogrékat meg dlc-nek,majd meglátjuk mi valósul meg belőle. Én látok benne fantáziát és így a Warriors of Chaos is kaphatna egy reworkot :D. Tengeri csatánál szerintem tök frankó lenne ha a mapok hasonló mágikus víz alatti helyek lennének mint a Vámpír kalózok utolsó Vortex csatájánál.
  • Lacc 88
    Ha akarnának tengeri csatát most lett volna a megfelelő alkalom. Nekem nem hiányzik. Már azzal is elégedett vagyok, hogy a tengeri csatát le tudom játszani a szárazföldön.
    Még korábban olyasmit olvastam, hogy a harmadik rész a Káosz kidolgozására fog koncentrálni. Külön megjelennek a Káosz istenei és egységei. Ogre királyság, Káosz törpék, stb.... Akad még lehetőség, amiből bőven lesz még tartalom. Egy Nagash visszatérést még várnék vagy a közönség kedven Gotrek és Félix csapat megjelenését.
  • Darkman86
    Szinte biztosra veszem, hogy nem lesz tengeri csata, főleg úgy ha jól tudom a következő területen, ami ugye a Darkland lesz, nem igazán tartalmaz tengeri területet. Amugy engem már egyre jobban izgat hogy a következő rész mit fog tartalmazni, ezt a második részt eléggé kimaxolták, persze lehetne még dogs of wartmeg amazonokat betenni, de ezt nem tartom valószínűnek.
  • Darkman86
    Mióta kijött a dlc nem nagyon követtem a híreket. Van már esetleg valami infó, hogy a következő dlc, ami ugye remélhetőleg a mindenki által nagyon várt skaven vs lizardmen lord pack lesz, mikor fog jönni? A 3K előtt január-februárban(én nagyon a január végében reménykedek) vagy majd csak utána? Az azt jelentené hogy megint eltelne 4-5-6 hónap ami eléggé túlzás lenne, főleg ha figyelembe vesszük azt hogy lassan már a Warhammer 3-nak is jönnie kell ha 2020-ra be akarják fejezni a trilógiát, ahogy azt eredetileg tervezték.