1644257819.png





  • Voronyezs
    #1750
    Srácok ti se találtatok még gondolom semmit se patchről... Kezdem unni, hogy a Vampire Coast óta ott kell állomásoztatnom két sereget Sartosa mellett, mert ha elfoglalom/földig rombolom Aranessa városát, kifagy az asztalra... Holott igencsak kellenének délkeletre a katonák mert szerencsétlen törpéknek 3 váruk van(abból kettő kvázi enklávéként a határaimon belül), Grimgoréknak meg még mindig van 30 (nem is hangzik rosszul a 65 után)... tw centeren is valami "Coast_BETA" dologgal jöttek elő páran, de az eléggé homemade jellegűnek tűnik számomra...

    Amúgy azok ellen a rohadt Black Orkok ellen mi a legjobb gyógyszer gyalogságon belül? Greatswordot leaprítják, az alabárdos srácokat leaprítják, a kezdő lándzsás/kardos egységeket meg se említem. Nem emlékszem, hogy fél évvel ezelőtt is ilyen nehéz lett volna őket eltakarítani :D Értem én, Reiksguardot a hátukba, de így eléggé OP-nek tűnnek, főleg hogy a lovasságot nem tudom a tüzérségre zavarni, mert ezek a rohadékok úgy mennek át a védelmemen mint kés a vajon :D