ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5829
    Minden így indult, nem megy a NG7+ Das3-ban. Nem megy No Hud. Nem tudom megölni Das2-ben a Fume Knight-ot egy bicskával (ez volt az első boss és az első játékom a Das 2-ben). Nem tudom megölni 10-ből Gael-t, stb sorolhatnám, ezekre volt időm.
    Mikor láttam hogy ölik meg Champion Gundyr-t, illetve mondták én is úgy öltem meg, valóban könnyebb.

    Olyan mint a matek. Én megtanultam a matekot mert érdekelt, országos versenyre jutottam ki vele.
    Más meg megkérdezi tőlem hogy tudsz fejben összeszorozni 2x2 vagy nemtudom hány számot.
    Én értem miért nem hiszitek el.

    Nem mondtam a kopirnyóra, hogy nem szép amit csinált, igen nagy dolog a Das1-2-3-at végigvinni sérülés nélkül.
    Ráment 1 éve hogy a szerencse is végre mellé álljon. 12 évet nem azzal gyakorolt, hogy a Das-t kitanulja, hanem 1 éve csak azt kezdte el hogy megtanulja sérülés nélkül végigrohanni azt amit évekkel ezelőtt betanult. Még ha olyan fan lennék ami nem vagyok ezt akkor se csinálnám, meg se próbálnám....játék szempontból csodálatos, viszont hogy az élet területén megérte-e azt majd neki kell eldönteni. A díccséret jár neki.

    A többi meg részemről még mindig áll, tanulható.
    Hogy miért? Emlékszel mit mondtam a jelekről? Amit figyelni kell a támadásoknál, ha ezt hajlandó vagy kitanulni, akkor nem lesz már többet random semmi, amire sokszor mondtad, hogy ebe nincs rendszer, a támadások random mennek. :)

    Hidd el nekem, annyira nem random, hogy ha megemeli a kezét vagy lábát, vagy a fülcimpáját meglebegteti egy boss, akkor tudom már, hogy én 5-6 mozdulatot hogyan s miképpen fogok lenyomni, megnyomni stb.
    Ahogy elkezdem nem nézem a boss mozgását, csak fejben azt a mozdulatsort lenyomom és az 1000 % hogy az mindig úgy fog végződi.

    Hogy mi szokott lenni a probléma? Figyelemzavar, ha mást csinál közbe valaki, ha nem gyakorol eleget, az időzítéseket nézve. Meg az a kis csipetnyi szerencse.
    Én Mirdir-t multkor simán úgy vertem meg, hogy legutóbb előtte honapokkal korábban játszottam csak, de mivel őt vertem le akkor utolsónak, még friss volt kicsit az élmény....

    Ezek a parry-zős dolgok, hogy a legkönynebben parryzhető bossoknál leülök a földre meg dobok egy bogyót, ezt nem makacsságból nem tartom nagy dolognak, hanem mert én is netről másoltam már dolgokat, és ismerem a bossokast, azt mi mennyi ideig tart, és ezt tudom hogy Le lehet utánozni.

    Kedvencednél Friede-nél, ha legközelebb küzdesz vele, emlékezz mit mondtam, hogy simán lehet tudni mikor hová megy mikor eltűnik. :)
    És arra is azt mondtad pl hogy nem, mert random. :)
    Gael fehér fény? :)

    Amúgy valóban magasabb szinten vannak, mert jobban érdekli őket a gép e téren mint engem, én kizárólag magamnak ölök, amíg élvezem, kivéve azt a pár fogadást vagy nem tudom mi. :)