ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5652
    Hát barmikor, de a mágus kari az nem miattam, hanem csakis challange.
    Nekem a saját bizonyítas, amit én élveztem, az ez, meg még a level 1ezés.

    Tudod ahogy sokszor beszéltuk, egymás stílusát nehéz magadnak játszani.
    Más a stílus, ha én nekiállok pcn mert oda is meg akarom venni, akkor persze ott tét nélkül bármut, de nekem nincs igényem. Csak ha feldobtok egy ötletet.

    Te emlékszel hogy lett ng+7 itt? És miért nem több profil? ;)

    Mert valaki vagy valakik azt mondták bb style-al nem fog menni, meg pajzs nélkül, mert bb könnyebb.
    Ez is egy fogadásból indult, de azért mert saját magamnak akartam.
    Azt hogy ha valamit mondok, nekem fontos a szavam, azt tudjam hogy télleg nem bullshit.
    És lehet ha nem megyek anno bele. Nem lenne ng7 aztán a dlck miatt nem keztem volna azonnal ng8ban.
    Ja szopattam magam.

    Nagyon szopattam, de élveztem minden percét.
    A magic build nem egyezik a stílusommal, nem tudom mire számíthatok. Elnek elkezdhetem, de azért a level1 most nagyon elkapott valszeg megölöm a maradék boss-t mielőtt tovább lépek.

    Utána nekiállok rendesen játszani. :)

    Még ezek élnek level 1 ben:
    Nameless
    Cinder
    Wolf
    Mirdir
    Friede.

    Van még szopnivalóm. Félek is kurvára. Nagyon nehéz lesz. De muszáj mert élvezem. Késztetést érzek hogy 20 ora boss harc után 21 ora is menjen... Nem tudom abbahagyni.
    Függő vagyok sajna.

    De igen válaszolva a kérdésre lesz ilyen, csak picit várni kell a level 1 miatt ,vagy pedig felváltva hétköznap normal, hétvégén meg level1. Nem tudom még. Titeteket szeretlek nézni. Lopkodni ötleteket stb. Nem elég a nap 24 órája a Das3-ra. ;)