5896
ds35d07c.gif
  • Ulthane
    #5656
    Valljuk be, ezt a játélot nem lvl 1-re meg no hudra találták ki. Persze, meg lehet csinálni úgy is, de az átlag játékos még Gundyrnál leakad végleg, és az alapjátékon se tudja átrágni magát, minden cuccal.
  • darkSectorxxx #5655
    Ja valahogy megoldjuk. Coop-ot.

    Dancer kemény dio, a pörgős támadása elől elmenni, hát, mert ha elkap bedarál azonnal, nincs mese. :)
    Én most ezt a Farkast nem tudom hogy ölöm meg, a többi még azt mondom egye-bassza.

    Dlc 2ben az idéző boss a nyilas gecivel meg kész agyfasz.
    Sohatöbbet. Áramos, nyilas, kalapácsos csaj meg szerintem csak kemény fanoknak ajánlott.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 13:28:18
  • Ulthane
    #5654
    Ja, nagyon tolnék veletek egy hármas coopot. Már játszottam Bandival többször, veled is most már össze kéne, hogy álljon a Dream Team. Szerintem próbáljuk majd újra valamikor. Én ma este nem leszek, de holnap és szerdán tutira.

    Addig még elkenem level egyben a papok száját, már nem sok hiányzott hozzá. Után jön az igazi móka, Dancer.
  • darkSectorxxx #5653
    Amúgy bocs ha túlzásnak érzitwk, csak ilyenkor nekem furi, amikor fontos amit mondok, és nem hisznek nekem. Lehet tévedek ezért saját magam akarom látni, hogy vajon én vagyok túl magabiztos vagy sem.

    De ez nem das probléma.
    Rengeteg más területen is ez van.
    Ha mondok valamit, sokszor kapom azt, hogy persze bullshit nem igaz stb.
    Pl mikor a ps pro gép volr, mondták azért nem veszek mert nincsen rá lóvém, de nem hitték el hogy nem így van, mindenre van pénzem amit akarok. Csak akarni kell.
    Jó most nemilliós tételre értem.

    De azt mondják kamuzok, és azért nem kell nem nekem, mert nem tudom megvenni.
    Na mindegy csak mondom én rájuk sem haragszom, sokan nem ismernek, ha megígérek valamit és rajtam múlik akkor az úgy is szokott lenni.

    Amúgy előszőr Bandi coopját kéne megoldani.
    Kurva zavaró hogy nem megy.
    Tegnap se tudtunk csatlakozni. :(
  • darkSectorxxx #5652
    Hát barmikor, de a mágus kari az nem miattam, hanem csakis challange.
    Nekem a saját bizonyítas, amit én élveztem, az ez, meg még a level 1ezés.

    Tudod ahogy sokszor beszéltuk, egymás stílusát nehéz magadnak játszani.
    Más a stílus, ha én nekiállok pcn mert oda is meg akarom venni, akkor persze ott tét nélkül bármut, de nekem nincs igényem. Csak ha feldobtok egy ötletet.

    Te emlékszel hogy lett ng+7 itt? És miért nem több profil? ;)

    Mert valaki vagy valakik azt mondták bb style-al nem fog menni, meg pajzs nélkül, mert bb könnyebb.
    Ez is egy fogadásból indult, de azért mert saját magamnak akartam.
    Azt hogy ha valamit mondok, nekem fontos a szavam, azt tudjam hogy télleg nem bullshit.
    És lehet ha nem megyek anno bele. Nem lenne ng7 aztán a dlck miatt nem keztem volna azonnal ng8ban.
    Ja szopattam magam.

    Nagyon szopattam, de élveztem minden percét.
    A magic build nem egyezik a stílusommal, nem tudom mire számíthatok. Elnek elkezdhetem, de azért a level1 most nagyon elkapott valszeg megölöm a maradék boss-t mielőtt tovább lépek.

    Utána nekiállok rendesen játszani. :)

    Még ezek élnek level 1 ben:
    Nameless
    Cinder
    Wolf
    Mirdir
    Friede.

    Van még szopnivalóm. Félek is kurvára. Nagyon nehéz lesz. De muszáj mert élvezem. Késztetést érzek hogy 20 ora boss harc után 21 ora is menjen... Nem tudom abbahagyni.
    Függő vagyok sajna.

    De igen válaszolva a kérdésre lesz ilyen, csak picit várni kell a level 1 miatt ,vagy pedig felváltva hétköznap normal, hétvégén meg level1. Nem tudom még. Titeteket szeretlek nézni. Lopkodni ötleteket stb. Nem elég a nap 24 órája a Das3-ra. ;)
  • Ulthane
    #5651
    Szerintem is, túl van ez magyarázva már.

    Szerintem arról beszéljünk, hogy mikor csinálsz egy totál új karaktert, más statokkal, és tanulod meg azzal is a játékot? Mondjuk egy mágussal.
  • darkSectorxxx #5650
    Mármint hogy egymás után legyőzzem a boss-t?

    Mellette nyomom a level1ezést is, ezt csak ubiszezonba gondoltam...
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 12:36:23
  • LBandi77
    #5649
    Hú Darky szerintem most tolod túl a biciklit.
  • darkSectorxxx #5648
    Ahogy az ősi Daskota mondás tartja, "a szó elszáll, a stream megmarad." :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 12:04:28
  • darkSectorxxx #5647
    Mirdir-nél jobb a helyzet, ott nem csak 1 biztoságos támadási felület van. A 7 vagy 9 moveszet 70%-a támadható, ott azért is lehet idöben hamarabb megcsinálni.

    Kár hogy az ő mentése nincs már meg csak level 1 ben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 11:57:33
  • darkSectorxxx #5646
    No problem.
    Kihívas elfogadva.
    Ulthanito, Myselor készüljetek. Nem kell folyton nézni.
    1 menet kb 20 perc szokott lenni. Innentől indul a buli, lehet fogadni csak szóban persze.

    Myselor.
    Nem láttal valszeg Gael ellen.
    Nem egyről beszélünk.
    Nem vagyok Lobos, nem vagyok ügyes már írtam 100x.
    Én egyszerűen a hibalehetőséget minimalizálom.
    Gael ellen ha viszket az orrom, a fülem, vakarom a fejem.
    Csenget a postás, írtok chat-en. Dumálok valakivel.

    Gael-t kinyírom.
    Ez nem arcoskodás.
    Max gyáva játék. Olcsó húzás részemről.
    De kihívás elfogadva.
    Ma berakom és addig verem amíg tudom. Összeszámoljuk az arányt.

    Nem azt mondtam hogy nincs benne véletlen, de ha nem 1 hit kill a boss, hanem 2 ütés, akkor ennyi vége.

    Másképpen nem tudom mondani, nem, vagys KÉPTELEN Gael megütni 2x egymás után. Képtelen
    0 estus-okkal megyek phase 3 özepéig. Láttad te a videóimat?
    Ha meghalok az azért van mert no damage-ra hajtok, és a nyilakat nem tudtam akkor még 100% kikerülni.

    Ha nelem nem hiszel, hidj Bandinak.
    Lobos ügyes, ebből él 20x annyit játszik egy héten mint én nem mondtam hogy ügyes vagyok.

    Én azt mondtam, hogy ő is ezt használja ki a speedrun-oknál, a scripteket.

    Pl így lehet beakasztani KOS-t a BB-ben hogy ne alakuljon át.
    Kell ehhez tudás, ja amig nem jössz rá.
    Lobost is lehet utánozni.
    Csak elszántság kérdése. Meg idő. :)

    Este buli.
  • darkSectorxxx #5645
    Mint mondtam bárminek nevezhetjük.
    Elismerem lehet rosszul fogalmazok.

    Egy a lényeg a különbség:

    A sima tudás, kitanulás, arra elég, hogy a mozgásat ismerwd, de kikerülni nem mindig tudod.

    Az én játékommal, nevezzük ne taktikának, hanem egyéni ritmuanak, KIZÁROM A HIBÁKAT. :)

    Én trükknek hívom, vagy taktikának.
    De bármi legyen létezik.
    Mert este le fogom írni majd neked. :)

    Amúgy félre ne értsd nem para ha ellenkeztek. Megértem.
    Csak te úgy veszed, hogy ez az én érdemem hogy legyőztem Gael-t.
    Nem...ti vagytok a jólk mert random mentek.

    Pont ez amit mondok, én mindig a kiskaput keresem, minden boss-nál.
    Mert tudom hogy van, tudom jogy van, mert egy játék egy script, nem intelligens ai.

    Vannak olyan összetett mozgások amik ismétlődnek.
    Én meg órák alatt megkeresem, felkutatom azokat a négyzetmétereket, ahol ezek a mondjuk úgy safe zónák vannak.
    És ezek elérését próbalom minnél jobban megkönnyíteni.

    Hogy mi a szép az egészben?
    Ez csak egy a milliárd közül. Boss guide csilló és egy van a neten.

    Csakhogy másnak a guide-ja mekkora 100ban hatékony, az itt a különbség.
    Van olyan boss tuti, aminél nem tökéletes még amit összeraktam, hiányoznak dolgok, lehetne könnyebben.

    Gael-nél egy példa:
    Baj volt a nyilzápor, mert van moveset, amikor visszatámad nyílvesszővel. A nyílvesszőről viszont tudoni. Hogy 3 karakter távolságon bellül sebez.
    Na ezzel órákig foglalkoztam.
    És egyszer csak meglett, ahogy a sok 100 másik.
    Innentől bekerült a repertoárba és a siker aránya szinte 99% az 1 százalék az emberi mulasztás, mert az mindig ott van.

    Amit összeraktam mozgást 99%-ban a phase 3 ig elvisz no damage-al.
    Erre van ez, nebezzük bárminek.

    Igen kitanulás ez is, csak itt a kitanulás mellett egy olyan mozgás társul, ami tökéletesen kiküszöböli azt, hogy véletlen halál legyen.

    Én nem haragszom ha nem hiszik el, én tudom hogy nektek ez furcsa. De mondom mondasz egy számot, este annyiszor megölöm Gael-t egymás után.

    Hasonlítasképpen annyit hpgy kitanultam én a bossok mozgását....
    Tudom a moveset-et. Te is tudod. Bandi is.

    Csakhogy meghalunk.
    Tudom mit kell csinálni a bossom ellen.
    Ti is. Friede ellen is, mindenli ellen.
    De ha nem játszol 3 napug megint szenvedsz.

    Mi a helyzet Gael-nél....?
    A mozgásomat nem felejtem el, 1hét után is bemegyek és menni fog, mert nem ügyes vagyok semmügyesség nincs ebben, csak megjegyzem melyik sorozat melyik eleménél hová kell álnom, hol kell lemnem.

    Emlékszel, Bandi hányszor mondta hogy mögé kell menni a bossnak.
    Te meg gurultál mégis sebzett.
    Na látod ezaz. Tudtátok mindketten mit hogyan.
    Csakhogy az analog karral nem mindegy milyen szögben gurulsz.
    Ilyen apróságok.
    Nem nagy tudomány, bárki képes rá:

    Csak el kell szánni magad, vagy saját tapasztalat révén vagy elmagyarázza valaki.
    Én tudi nem vagyok ügyes mert tvzek játék közbe.

    Max annyi az érdem, hogy amit összeraktam mozgást, apróságokat a fejembe meg tudom tartani.

    Képzeld ezt úgy mint a mortal kombatban a kivégzés.
    Van 4-6 mozgás , amit ha elkezdek nem érdekel a boss mit csinal nem is figyelek oda, hiszen script, tudom hogy a mozgásommal tuti safe zónákban leszek mindig.

    Bandi nem véletlen mondta hogy az a 20 peóba amit adtál kevés lesz.
    Meg mondtam Bandinak hogy nem kell előtte semmit próbalnom.
    Mert nem az én ügyességemen múlik.

    Ja elismerem szar látni, mert ismétlem a dolgokat, de hatékony.
    És ez a lényeg, ezt keresem a bossoknal. Ez adja nekem azt a plusz élvezetet. :)
  • LBandi77
    #5644
    Gyerekek most nem kamuzik.Kifigyelte a bossnak a mozdulatait de egyet nagyon,namost van a mozdulatsorban 1 olyan amikor 100%-osan meg tudod támadni sérülés nélkül csak erre az egyre koncentrál a többi támadásnál tisztes távolból úgy hogy semmi ne érje el csak menekül.Ugyanezt csinálta demon prince-nél.Más kérdés hogy ezt nézni is fáj.
  • Ulthane
    #5643
    Figyelj már. a játék kiadásakor köztudott volt, hogy ezt végig lehet vinni itemek nélkül lvl 1-en. Sőt, mondok valamit, puszta kézzel is le lehet verni a bosst. Nem kell bizonyítani. A fejlesztők is elmondják.

    A te nagy recepted az, hogy: ismerd ki a boss mozgását és kerüld ki a támadásait. Ha sikerül mindet, akkor legyőzöd a boss-t. Hát, ezt végijátszás nélkül is elmondhattad volna, mert ezze lsemmi újat nem mondtál.

    S onnan látszik, hogy az egész egy bullshit, hogy nem tudod megtanítani senkinek se, mert NINCS MIT megtanítani.

    A Rubik-kocká megoldását is le lehet írni lépésről lépsére: elsőre ez. másodikra ez, aztán ez, ez ez, és kész. De te egy bosshoz se tudsz konkrét dolgokat mondani, csak a maszlagot, hogy kifigyelted a mozgását, meg megvan a trükk, meg nem mindegy hova mozgok, stb.

    Na, ezért bullshit. :)
  • Ulthane
    #5642
    Hát, ebben most kivételesen igazad van. :)
  • Myselor
    #5641
    hát ez már tényleg kurva gáz darky bírlak de ez akkora szar amit tolsz hogy félelmetes.Lobos közelébe nem érsz de ő is hibázik csomót nem hogy te jössz itt a 100ből 100as meg a többi dumáddal.hagyjuk már.mák is kell minden bossnál nem mindig ugyanaz a sorrendje se a támadásainak.neked is bármikor viszkethet az arcod és ez bezavarhat közbe .ez ilyen.baromságokat tolsz azt kész.
  • darkSectorxxx #5640
    A 2 dolog ugyanaz.
    Ezt nem mondtam hogy más nem tudja ezt. Hogyne tudná.
    Pont ezt mondom.

    Miért játszottam így a Das 3at, hogy keressek egy olyan receptet, amivel BÁRKI, érted bárki le tudja utánozni és megcsinálni.
    Ne fügj itemektől, felszerelésektől. Csak te meg a boss.

    Csak AZT mondom, hogy ehhez mondanom is kell szóba mit hogyan, nem elég, HANGSÚLYOZOM nem elég csak látni.

    Mert akkor tévesen ítélkeznek, ahogy te. :)

    De nem egyedi amit csinalok, csak annyi, hogy nem mást utánoztam le, hanem magam raktam össze a lépéseket.
    Mobdom azért nem fogod értwni, és hiszed bullshitnek, mert ehhez először neked irányítva a karaktert kéne kipróbálni. :)
  • Ulthane
    #5639
    Figyelj, nem kell arcoskodni, meg felpuncsolni az egészet.

    Te azért nyomtad ki ennyiszer a játékot és így, mert eleget gyakoroltad. A gyakorláson van a lényeg, nem a taktikán, mert az nincs. Fogadd el. Ha eleged gyakorlod, minden támadását ki tudod kerülni minden bossnak. Nem pedig taktikát alkalmazol ellene.

    Tudod mi a taktika? Hogy melyik fegyverrel, milyen ruhával, melyik itemmel, melyik buffal kell nekimenni melyik bossnak. Na, az taktika. De pont erről nincs lövésed, mert te szétvédekezted az egész DS-t.
  • Ulthane
    #5638
    Te sem csinálsz meg 100/ból100szor semmit. Nem, mint mondtam, én 100-ból 98-szor elgurultam alatta. Amikor meg nem, akkor nem figyeltem eléggé (ahogy te mondanád, tévét néztem).

    Nem vágod le se gaelt 100-ból 100-szor, se mást Pont azért, mert nem vagy robot. Olyan kitétel meg nincs, hogy megcsinálom akárhányszor, de az 1 hit kill az nem ér. Az egy hit kill ugyanolyan halál, mintha a villám basz agyon, vagy a nyila. Olyan nincs, hogy az nem számít halálnak, ha úgy halsz meg. De. Az is az.
  • darkSectorxxx #5637
    Nem.

    Mondom. Ez is taktika, az is taktika. Van benne rendszer.
    Nem arról van szó, hogy centire ugyanaz, hanem vannak folyamatok scriptek, a scriptek késhetnek, de a scriiptek ha elkezdődnek, akkor folyamatosak, fixek.

    Most azért nem hiszel mert nem tudod mire gondolok, nem tudom szavakkal leírni.

    Megmutatni tudom.

    Ha megkérsz megmutatom. Te levágod Gaelt 10.re 20-ra, 30.-ra, 40.re, 50.-re. Lehetsz barmilyen op.

    Amivel én taktikázom az egy olyan megoldas, amivel elsőre. Bármikor, bárhol.
    2 kikötés van.
    1, minimum 4 egység stamina
    2, életcsik, ami nem enged 1 hit kill-t.

    Ennyi. :)
    Értesz, a statisztika a különbség, hogy egyszerűen kb sérthetetlenné tettem magam az első 2 fázisban.

    Fehér fény?
    Igen te is akkor gurulsz azt mondtad, Lbandi is előtte gurul stb.
    10böl 6x kikerülöd, nálam ez 100%
    10ből 10. Nincs hiba. Semm max ha tv-t nézek és nem figyelek oda.

    Ezt bizonyítani tudom. Ha bullshit lenne, akkor belemennél a játékomba.
    Mondj egy számot :)
  • Ulthane
    #5636
    Ja, amúgy nem azért mondom, hogy bullshit, hogy fikázzam a teljesítményed, mert én biztos nem tudnám utánad csinálni. Csak te egy egyértelmű dologból - nevezetesen, hogy minél többet próbál valaki egy bosst, annál jobban ismeri - kreálsz egy ilyen dajkamesét, mintha te lennél a legfurfangosabb Dark Souls-játékos a világon, aki túl járt a játék eszén, pedig csak a játék töredékét ismered.

    Na, ez az, amire mondom, hogy ez bullshit.

  • Ulthane
    #5635
    Én is láttam a fehér csíkot, pedig semmi jelentősége nincs. Nem akkor kell ugrani, amikor a fehéret látod, akkor már késő. Én mindig azelőtt ugrottam, mint a fehér fény, és 100-ból 98-szor hozzám se ért. Kétszer meg elvétettem az ütemet.

    Hidd el, más ugyanazt csinálja, mint te. Kiismeri a bosst.

    Tegnap visszanéztem egy Amygdalás dugenonos videómat. Nem tudom már hanyadik próbám volt benne, de már kívülről tudtam mit fog csinálni addig, amíg letépi a karját. Nem is ért hozzám. utána csak beálltam a segge alá, és reszeltem, amíg meg nem halt. Ez trükk lenne? Nem trükk. Mert lehet, hogy utána rögtön egy ugrást véletlenül egy tizeddel hamarabb indítok, és agyonvág. Pedig "tudom a trökkjét". De nem gépek vagyiunk, hanem emberek, te sem ugyanolyan ütemben ugrasz soha, egy pontos órával ki is lehetne mutatni.

    Szvóal sorry, de bullshit még mindig.
  • Ulthane
    #5634
    Darky bocs, de ez egy kurva nagy bullshit, amit itt lenyomsz. Ha igaz lenne, akkor két twitch videód egymásra másolva a két karaktered örökké takarásban lenne. Mert ugyanúgy mozognál mindig, pedig nem.

    Mindenki ugyanúgy játszik, mint te, csak te körítesz egy mesét hozzá. Én pont ugyanúgy tudtam, hogy gael mikor milyet támad, az első fázisban is, az összes támadását tudtam, azt is, hogy kell kikerülni. Akkor most nekem is taktikám van?

    MIndenki ugyanúgy játszik. Találkozik a bossal, fingja nincs mit fog csinálni, Nekimegy tzedikre is, akkor már nagyjából látja, miket csinál. Aztán szépen megtanulja, hogy kerülje ki miket csinál, és mikor lehet megütni. 30-50100 próba, kinél mennyi. Kvázi kitanulod a boss mozgását.

    Te meg erre kreálsz egy olyan nagy bullshitet, hogy rossz nézni, meg taktikáról, meg trükkről beszélsz. Friedét én is levágom mostantól bármikor, van, hogy tizedikre, van, hogy harmadikra, van, hogy 35-re. De mindig le fogom vágni.
  • darkSectorxxx #5633
    Emlékszel, mit mondtam a fehér fényről?

    Ez egy a kb 100 apróságból, amit le kéne írnom.
    Most dolgozom, ha lesz időm leírom. Belefér egy regénybe :)

    Pontyff és Nameless-re nem mondtam hogy van perfect taktik, oda még kellene játszani pár órát.

    Én ezekhez tudok, de sokat pl Bandi mondott, pl Pontiff parry.... Stb.

    Akikhez tudok:

    Gundyr, Champion Gundyr, Jeges kuty, bocs nem tudom a nevét.
    Demon King, a Király, ennek sem emlékszem. Dragonslayer, Giant Yhorm, Főboss 2. fázisa, Prince, A nagy Fa boss nevét nem tudom, Aldrich.
    Illetve: Pain+Bellow, Gael...most meg a sárki.

    A sárkányról tudtam, hogy csak elsőre tűnik félelmetesnek, minden boss ilyen. Csak meg kell ismerni.
    Ez megvolt. Az hogy 14 estus ment el, részben annak tudható be, hogy tesztelgettem, az hogy meghalt engem is meglepett, mert egyelőre csak gyakorlásnak indult, csakhogy már ismerem, a gyakorlás a lézershow meg a ghost támadás miatt volt, de tök vicces hogy pont arra jöttem rá, ezért életem túl....:)

    Mert Phase 2 ben a sárkány kizárólag ez a 2 miatt veszélyes....
  • darkSectorxxx #5632
    Mint mondtad ez egy másik stílus, mindenki másképpen játsza, ez is játék. Az is játék amazis.
    Ezek challange-ek voltak.
    Ezért volt megkötve hogy miket használhatok. A cél szentesítí az eszközt.
    Mindegy hogy nyersz, a lényeg a győzelem.

    Te ijjal is lelőhetsz mindenkit vagy varázslattal, ugyanolyan játék. A játék része. :)

    3an különbözünk.

    Te a támadó, én a védekező, Lbandi van köztünk, ő a vegyes stílus, ötvözve a mienkét...és érdekes mindegyik működik, csak a hibaszázalék tér el. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 09:57:27
  • Ulthane
    #5631
    Akkor írd le egy mondatban, hogy mi a trükkje Gaelnek, a sárkánynak, Namelessnek meg Pontiffnek. Egy-egy mondat.
  • darkSectorxxx #5630
    Jöhet Level 1 ben mirdir este ;)
  • Ulthane
    #5629
    De hát minek? Hogy bár kilencszer végignyomta, egyszer se játszott a Dark Souls-szal?
  • darkSectorxxx #5628
    Egyrészt, trükk, vagy taktika bármi, lehet unalmas, de hidd el létezik.

    Ez annyit tesz, hogy mint Gael-nél, a taktika révén minimalizálom a sérülést.
    Megtalálom a mátrixban a rendszerességet.

    És megtanulom mikor hogy és hol vagyok biztonságban.

    Ez a szerinted nem létező általam trükknek nevezett, nektek, legyen taktika, vagy egyszerűsítés, ez létezik.
    Nem én találom ki.
    Ez létezik, olyannyira, hofy konkrétan bizonyítható.

    Pl Gael-nél. Más lehet leöli véletlen, én nem, én tudom hogy bármikor le lehet vágni, egyetlen hiba van a mátrixban az 1 hit kill.
    Az ellen nincs mit tenni.
    De ha normálisan nem tud 1 ütéssel azonnal megölni, akkor 500-ból 500x leölöm. Nincsen halál. Nincs.
    Max 500-ból is max 1-2 olyan eset lenne, amikor hozzám ér a phase 3 előtt.
    Persze ha nem hajnali 4kor játszom karikás szemekkel. :)

    Hidj nekem tudom mit beszélek.
    Ez nem úgy trükk mint egy glitch vagy bug vagy hiba a játékban, hanem kijátszom a boss-t.
    Megtalálom a fix ellenszert a támadások ellen.

    Azt hiszed csak futkározom?
    Tegyünk egy próbát, bárki aki vállalná nézze meg a videómat és utánozza le. Hiszen simán csak elfutok. ;)

    Hidd el baszottu nem mindegy mikor hová lépsz.
    Már mondtam, ezt külsős szemmel nem értik mások.
    Ha te játszol hidd el nem menne, mindaddig, amíg nem magyaráznám el mikor merre lépj, hová üss, mennyit üss, az is helyzetfelismerés kérdése.

    Tudom előre azt, és tudnám mondani hogy mikor mit fog támadni. :)
    Én tartom a szavam.

    2 ötletem van.
    1: próbáld ki
    2: adj egy darabszámot én annyiszor töltöm vissza a mentést és ölöm le a boss-t.

    Vigyázz, mert level 1 en az 1hit kill miatt haltam, a ng8+ ban meg végig direkt. Szándékosan.
    A boss által azóta nem. Gael-re gondolok.

    Ha van kedved tégy próbára. :)

    Sárkánynál is lehetne, csak ott nincs mentésem, vagy Prince bárki. Ha meg tudom oldani, hogy 1 ütésbe ne haljak akkor kampec.

    Mirdirbe van kockázat a phase 2ben, de 2-3 kört edzenék azt szevasz. És mindezt nem máshol mint itt a NG8-ban NoHud. Képzelheted ha sima játékba lennék.

    Azzal egyetértek hogy unalmas ez nektek, de szabályos, ismétlődő mozdulatok révén hatékony, bizonyíthatóan.

    Ezt fogadd el. Hidd el, hogy ha néztél is videól játszani, nem tudod a gyakorlatban ez mennyire durván müködik.

    De mert külső szemmel nézed. Én meg 13 órát csak néztem a moveset-et.
    Nem akartam megölni, csak megfigyelni.
    13 órán át..... 13 óra ez nem random furkosás. :D
  • LBandi77
    #5627
    Örül.
  • darkSectorxxx #5626
    Jogos figyelmetlen voltam. Majd korrigálom.

    Tegnap végre örültem, hogy végre mind megvan.
    Oké hogy ott a Level1, de az csak bónusz. :D
  • darkSectorxxx #5625
    2x megvolt, mit szeretnél még? :) csak visszatöltöttem a mentést régebbről. :)
  • Ulthane
    #5624
    Amúgy meg all bosses, ha már angolul nyomod. :-p
  • Ulthane
    #5623
    Már rég levágta. Csak visszatöltötte a mentést, azért tartja életben, hogy be tudjon jönni segíteni cuccot adni.
  • Ulthane
    #5622
    Te alapvetően félreértésben vagy. Nincs TRÜKK egyik bossnál sem. A lényeg, hogy hamarabb öld meg, mint ő téged. Te sem a trükkre jöttél rá, hanem két és fél óra után megölted.

    Ha lenne trükk, mindenki azt csinálná. Te semmi trükköt nem csinálsz, csak táncolsz. Az meg nem trükk, az egy játékstílus. Unalmas ugyan, de úgy látszik, te mást nem tudsz. :)

    Amúgy meg miért lenne vége? Van NG9+ és NG10+ is...


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.10.09. 08:27:43
  • Ulthane
    #5621
    Te Darky, jól vagy? Mi ez posztcunami kora reggel?
  • Myselor
    #5620
    gael ha nincs levágva akkor bármit mondhatsz.vágd le a faszba.nem kell arcoskodni folyamatosan:)
  • darkSectorxxx #5619
    Minden videó, felvétel.
    Illetve az ucsó rondaság:

    12 perces:

  • darkSectorxxx #5618
    THE END
  • darkSectorxxx #5617
    Mirdir:

    Most hogy megvan a trükk, tudtam hogy van, és nagyon gyorsan rögtönöztem brutál gyorsan rájöttem a többi boss-hoz képest, pedig ettől féltem a legjobban:

    ~2,5 óra volt Mirdir kitanulása, ez nagyon durván hamar ment! Brutálisan...:D
    "az egyik legdurvább boss"

    TIME: 255:14:15

    Ennyi idő volt ide eljutnom:
    NG0: All boss+mini boss
    NG+1: All boss+mini boss
    NG+2: All boss+mini boss
    NG+3: All boss+mini boss
    NG+4: All boss+mini boss
    NG+5: All boss+mini boss
    NG+6: All boss+mini boss
    NG+7: All boss+mini boss
    NG+8: All boss+mini boss [DLC 1+2 All boss+ mini boss] [No HUD]

    Level 235 + Long Sword 10+


    Ideje most PC-n neki állnom. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.09. 00:23:32