ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5628
    Egyrészt, trükk, vagy taktika bármi, lehet unalmas, de hidd el létezik.

    Ez annyit tesz, hogy mint Gael-nél, a taktika révén minimalizálom a sérülést.
    Megtalálom a mátrixban a rendszerességet.

    És megtanulom mikor hogy és hol vagyok biztonságban.

    Ez a szerinted nem létező általam trükknek nevezett, nektek, legyen taktika, vagy egyszerűsítés, ez létezik.
    Nem én találom ki.
    Ez létezik, olyannyira, hofy konkrétan bizonyítható.

    Pl Gael-nél. Más lehet leöli véletlen, én nem, én tudom hogy bármikor le lehet vágni, egyetlen hiba van a mátrixban az 1 hit kill.
    Az ellen nincs mit tenni.
    De ha normálisan nem tud 1 ütéssel azonnal megölni, akkor 500-ból 500x leölöm. Nincsen halál. Nincs.
    Max 500-ból is max 1-2 olyan eset lenne, amikor hozzám ér a phase 3 előtt.
    Persze ha nem hajnali 4kor játszom karikás szemekkel. :)

    Hidj nekem tudom mit beszélek.
    Ez nem úgy trükk mint egy glitch vagy bug vagy hiba a játékban, hanem kijátszom a boss-t.
    Megtalálom a fix ellenszert a támadások ellen.

    Azt hiszed csak futkározom?
    Tegyünk egy próbát, bárki aki vállalná nézze meg a videómat és utánozza le. Hiszen simán csak elfutok. ;)

    Hidd el baszottu nem mindegy mikor hová lépsz.
    Már mondtam, ezt külsős szemmel nem értik mások.
    Ha te játszol hidd el nem menne, mindaddig, amíg nem magyaráznám el mikor merre lépj, hová üss, mennyit üss, az is helyzetfelismerés kérdése.

    Tudom előre azt, és tudnám mondani hogy mikor mit fog támadni. :)
    Én tartom a szavam.

    2 ötletem van.
    1: próbáld ki
    2: adj egy darabszámot én annyiszor töltöm vissza a mentést és ölöm le a boss-t.

    Vigyázz, mert level 1 en az 1hit kill miatt haltam, a ng8+ ban meg végig direkt. Szándékosan.
    A boss által azóta nem. Gael-re gondolok.

    Ha van kedved tégy próbára. :)

    Sárkánynál is lehetne, csak ott nincs mentésem, vagy Prince bárki. Ha meg tudom oldani, hogy 1 ütésbe ne haljak akkor kampec.

    Mirdirbe van kockázat a phase 2ben, de 2-3 kört edzenék azt szevasz. És mindezt nem máshol mint itt a NG8-ban NoHud. Képzelheted ha sima játékba lennék.

    Azzal egyetértek hogy unalmas ez nektek, de szabályos, ismétlődő mozdulatok révén hatékony, bizonyíthatóan.

    Ezt fogadd el. Hidd el, hogy ha néztél is videól játszani, nem tudod a gyakorlatban ez mennyire durván müködik.

    De mert külső szemmel nézed. Én meg 13 órát csak néztem a moveset-et.
    Nem akartam megölni, csak megfigyelni.
    13 órán át..... 13 óra ez nem random furkosás. :D