ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5585
    Ez a baj, hogy ezt nem értheti más. Csak én.
    Hidd el nem menne.
    Odaadnám a kontrollert csinald amit látsz ugyanígy kerülgetve a boss-t.
    Semmi eredménye nem lenne.

    Valóban, figyelem a jeleket, de nem ugyanúgy játszom, mivel ti akkor reagáltok, amikor kell.
    Ez így rendjén is van.

    Amit én játszom, azt úgy képzeld el, hogy a 10 óra alatt konkrétan a legelső mozzanatából tudom, hogy mit fog csinálni.

    Sőtt fejből tudok mindent.
    Én a legelső jelet figyelem mindig!!!!

    A többire semmi szükségem már. Egyszerűen a maradég kombo kitérést fejben játszom, az időt nézem, tudom ha a legelső mozdulat után a szememt kitakarnák, akkor sem ütne meg 99%ban.
    Értsd úgy, hogy én leírok így csuklóbol századmásodpercre mikor merre lépek, merre gurzlok, mikor kell gurulni stb.

    Nem random nézem azt a jeletfigyelem, amik vannak, hanem csak egy sorozat ELSŐ mozzanatát.

    Igen 3n mondtam hogy ha jó akarsz lenni, figyeld a jeleket, de ezen már régen túl lettem volna, én nem ezt akarom, amit akartam, ahoz még tegnap előtt is tanultam, gyakoroltam 2 apró dolgot, ami még precízebbé teszi a taktikát.

    Mi a taktika, ebben?
    Kérdezhetné bárki.
    Igen nyugodtan bárki kipróbalhatja saját magánál, vagy nálam, hogy 10 meccsből vagy 50ből vagy 100ból jusson el a végéig, mondjuk 3-5 estus-al.

    Én így játszom.
    Gael ellen ha megyek, már nem az a kérdés, hogy meg tudom-e ölni, hanem hogy meg tud-e érinteni 3x 1 meccs alatt. Ez kell az első lépéshez.

    Ha azt mondod darky itt van ng127+
    Elinditod. Gael-t beteszed. Beteszel egy alap kardot, meg egy bármilyen karaktert. Bármilyet.

    És azt mondod gyerünk.
    Én állítom neked az esélye hogy mondjuk 10 póbából 1x nem ölöm meg. Kb 1%.

    Egyszerűen nem kell a kombók 2. Elemétől kezdve néznem a képernyőre.
    Nem véletlen tv-zek játék közben. :)

    Ez amit én begyakorlok, csak látszólag olyan mint másnál.
    Ez más tészta, mikor mondjuk azt, egy fix stabil cirkuláló rendszerben vagy, ismétlődnek a dolgok.

    Mondtam, ezt party-ban szóban tudom elmondani.

    Emlékszel.
    Gurul, szünet,gurul, szünet, gurul, gurul, szünet, fehér csík , gurul.

    Mondtad, hogy ezt így nem érted, hogy ezt te nem fogod megjegyezni.
    Na ez a KÜLÖNBSÉG.

    ÉN MINDEN EGYES KOMBOT, MOZGÁSSORT így ismerek.
    Megnézem honnan indít, és a fejemben szàmolom és ennyi. Ahogy az itemeket no hud mellett.
    Nem kavarodom bele.
    Vagy a sérüléseket.

    Pl az sem kurvára mindegy a gurulásoknál, hogy előtte sétálsz-egy pillanatra. Vagy éppen ha futsz, kerülsz, csalogatsz, hová helyezkedsz, mert tudom mit lép utána, merre van szükségem. Jobbra, balra, mögötre, vagyögöttem?

    Ez sok embernek túl beteg dolog, vagy furcsa, vagy unalmas, vagy egysterűnek tűnik, de hidd el befosnál mire ezzel a módszerre le tudnád redukálni a hibalehetőséget.
    Hiába csak sokszor védekezek, attól még meg is kell ütni ugyanúgy..

    Ugyanannyiszor ütök, ha nem többször mint bárki...a deffenzivitás az pluszba van.

    Mint mondtam el tudom magyarázni szóban másnak, de csak annyit, hogy a 15 estusal menjen. Az hogy 1-3-5 estusba beleférjen valaki, ahhoz nem elég elmondani.

    Még én magam is néha 1-1 meccsnél ha megüt, akkor nekiállok picit kísérletezni, rengeteg apróság számít.

    Még sok apró részletet én sem értette pár nappal ezelőttig.

    Vagyis hogy magyaul írjam, te ismered a támadásokat, bandi ismer, bárki ismeri.

    Én nem ismerem, hanem tudom, és 100 harcból 99x úgy megbaszom, hogy 10 estus simán marad.
    Nagyon nagyon nagyon fáradtnak kell lennem, hogy ne így legyen.

    A statisztika a különbség, és ezt nem csoda ha az nem érti, aki nics benne ebbe, nem is a ti hibátok. Külső szemmel nézitek. :)

    Ez nem hantabanta, hanem télleg így van bármikor megmutathatom....ha valaki kételkedne.