5896
ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5616
    Elégedett vagyok magammal.

    Gael él csak! de azért hagytam életbe, hogy tudjak magamhoz embereket hívni kész ennyi kalap-kabát...ez a profil ennyi volt. :)
    De Gael-t akkor ölöm meg amikor kedvem tartja. :D
  • darkSectorxxx #5615
    Na jó baszom azért nem faszulok ilyenekkel, nekem ez bőven elég meg a sl1. :D
    Menne az is csak gyakorolni kellene az eszközt amivel irányítom.
    Kontroller challange finished. :D

    Ez volt nekem a legfontosabb!
    Ez hogy a NG8-ban elkezdtem a No HUD-ot egy karddal és a 2dlc-t is így kezdtem vittem végig....

    És sikerült!

    S_I_K_E_R_Ü_L_T! :D
  • Seth
    #5614
    Még a Guitar Hero-s gitáros végigvitel nincs meg
  • darkSectorxxx #5613
    KÉSZ VÉGE! :D
  • darkSectorxxx #5612
    Mirdir a low geci nyomorék sárkány, KITANULVA!
    Ez hamar ment. Ennyi NO HUD NG8+ COMPLETED!

    NO HUD challange COMPLETED, minden boss kitanulva. :D

    Ennyi. Vége. Kész. Nincs tovább. Nincsen semmi. Finitó. The end. Kapute. Kész vége semmi sincs!



    KÉSZ VÉGE! NINCS MÉLTÓ ELLENFÉL!
  • darkSectorxxx #5611
    tegnap esti móka:



    Equipment:
  • darkSectorxxx #5610
    Az egyik szomszéd tart magának mérgezés ellen egy kevés növényt! :D

  • darkSectorxxx #5609
    Ja így könnyű ha halhatatlan a karaktered. :D

  • darkSectorxxx #5608
    Lbandi + Ulthanito:

    Gael előtt állok.... :)

    Közbe apránként már értem mit kell kb csinálni ennél az idézőnél, ha éppen nincsen távolsági fegyvered. :)
  • darkSectorxxx #5607
    Most ez melyikre megy?
    Hogy miattad, mert bogarat ültettél a fülembe, fent voltam hajnali fél 5ig?
    Nem nem normális, de ez van ha feladatokat dobtok fel. :D

  • LBandi77
    #5606
    Normális?
  • darkSectorxxx #5605
    6:21:50-től! Prince :D

    Ez a tetvedék 1 hit kill miatt 5 óra volt ez a szar de fáradtan is éppaértis bassza szájba a tetvedék anyját.


    7:32:30 = Iron DragonSlayer
    7:58:00 = Mirdir első kontakt, ez ha jól emlékszem a betanult taktika révén NO DAMAGE, bár ez egy közjáték csak semmi több. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.06. 08:27:15
  • darkSectorxxx #5604
    Na este nem bírtam a véremmel, lenyomtam a sárkányokat éppenazértis
    A kedvedért persze.

    Táskás szemekkel megyek dolgozni holnap, de sárkányok megölve, Dragonslayer megölve, a lila Mirdir is lelökve a hídról....
    Most szenvedtem az idézős boss-nál, ezt nem tudom hogy lehet megcsinálni, brutál hamar meghalok pláne ha 2 jön egyszerre, de csak az npc önnmagában esélytelen, nem tudom mi lesz itt..... :(
    Lehet itt lesz vége a dolognak.

    Ha netán sikerül továbbmennem, akkor irány Gael!
  • darkSectorxxx #5603
    Jaja azt a gyűrűt vágom, majd ha nincs más és azzal elkerülöm 1-2 1hit kill-t akkor azé beteszem. :D
    Most az 1 hit kill okoz problémákat. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.05. 23:59:06
  • LBandi77
    #5602
    A 2. dlc-be ott van a +3 stell protection gyűrű ,többet véd mint a ruhák 90%-a.
  • darkSectorxxx #5601
    Ezt nem. :D
    THX

    akkor ezért szopat ha nem parry-zem.

    Amúgyen. A LV1-en mindegy minden 2 fontos szabálya an, legyen kb 3-4 gurulás stamina, és 1 ütést birjak ki legalább, ha ez adott, a többi nem lényeg.

    Egyet igérhetek, az első 2 fázisban télleg nm ér majd hozzá, max ha tüsszentenem kell éppen vagy hangrobbanás megzavar, a phase 3-ban kell figyelnem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.05. 20:08:04
  • LBandi77
    #5600

    Crystal Sage paryzható,ezt sem tudtad ebben biztos vagyok.És úgy le lehet verni akár sl1 is hogy 1 helyen marad,ezt sem tudtad.
  • darkSectorxxx #5599
    Huh asszem ezt csak akkor fogom érteni amikor elmondod. :D
  • LBandi77
    #5598
    Egyik sem.
  • darkSectorxxx #5597
    2 féle mód van 1, a rövid ámde erős, a gyenge ám de lassú harc.
    Lehet gyorsan túllenni valamin, de a gyorsaság mindig veszélyforrás. :)
  • darkSectorxxx #5596
    Mármint mi nem így van? a duplakard, vagy a 70%-os teherbírás felett?
  • darkSectorxxx #5595
    LÁTOD.
    Ha már level 1-ezés....PONT ezt mondom, full azokkal a boss-okkal szívtam mindig, level1-en akiken úgy suhantam át sokszor, hogy nem értettem a mozgásait.

    Crystal Sage - Abbyss - Prince - Bendzsa drgaon....ezeken az volt a baj, hogy soha nem álltam meg megismerni így a dolgaikat, ha megtettem volna akkor tudtam volna mikor mire figyeljek. :)
  • LBandi77
    #5594
    Nem így van majd elmagyarázom.
  • darkSectorxxx #5593
    Oksa, de most akkor melyiket?
    És mi lesz a 2. dlc-vel? :D Szerintem ezt utána kéne majd.:)
  • darkSectorxxx #5592
    Amit mondasz, az persze 70% vagy hol van a válaszfal, a felett ha van a teherbírás, akkor nincs miről beszélni, a 2 kezes kard meg katana, nem számít, itt a kitérésen van a hangsúly,a z ütés lehet kéz-kés-kard-bárd-fejsze, az csak a rendszer lefutásának idejét módosítja. :)

    Persze ha 70% felett vagy és pl nem tudsz úgy kitérni, a duplakitéréssel, akkor sem vészes a dolog, de ja nem próbáltam még hogy ebben az esetben ugyanúgy megy-e, de ez csak a duplázásokra lenne kihatással.
    Nem tudom, majd ránézek egyszer.
  • LBandi77
    #5591
    Akkor hajrá,cola popcorn van szarásig.Nézzük akkor először a nagyon könnyű friede-t.Írj ha kezded.
  • LBandi77
    #5590
    Figyi Darky,én nem akarlak neggyőzni semmiről de te hiába írsz bármit a saját stílusodról,ha már csak a fegyvert megváltoztatod más stílusu fegyverre vagy 2 kézbe fogofd borul minden,ha nehezebb vagy a ruha miatt borul minden.Te úgy játszod,mindenki úgy játszik ahogy tud vagy számára a legjobb.De azért megnéznélek gael ellen mondjuk katana 2 kézbe kombóval,mennyi try.lenne.
  • darkSectorxxx #5589
    De független a LV1-től, ezt te dobtad fel mint ötlet, amiket írtam még tartom. :D
  • darkSectorxxx #5588
    Nem LV1-ről volt szó, hanem normál karakterrel.
    De ám legyen, csak akkor itt-ott kicsit változtatok és max hosszabb ideig tart. :)

    Level 1-ről nem volt szó, normál fejlődésre mondtam. :)

    DE ÁM LEGYEN...
    Hogy lásd kivel van dolgod.
    Szükség lesz: 4-5 egység stamina-ra, és egy életcsíkra, ami legalább 1 sérülést kibír.
    Mert egymás után 2 ütést ugye tud majd beadni. :D

    Nem elsőre hiszen ez más szitu, de mindent végigondoltam, egyeltalán nem nehéz idomulni,hiszen az egész meccs csak időben lesz hosszabb. :)
    A kitéréshez 4 egységre van szükségem....

    Tévedel...Friede-nél vagyok LV1-ben.

    Gael-hez simán el lehet menni onnan is. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.05. 18:36:27
  • LBandi77
    #5587
    Ez szép írás Darky akkor fojtasd sl1 ,ha jól emlékszem a tesóknál hagytad abba.Azok ipari tanulók ezekhez képest,nézzük meg amikor nincsen 20cm stamina csíkod akkor hogyan működik a nagy taktika,amikor menekülni vagy elgurulni sem marad.Ha megvered gaelt az-az elmész oda és győzöl akkor kapsz 1 olyat mint a múltkor,FOGADÁS.
  • darkSectorxxx #5586
    Oksa Prince-t lehet összekevertem Gael el.

    De Gael az tényleges mert emlékszem, a fix leverése valóban akkor történt, de amikor megáltam egy hajszállal a vége előtt, 10 estusokkal, akkpr vertem le, csak megálltam.
    Nem mert megölt, hanem mert meg ölettem magam.
    Ha a ténylegest nézzük, és a sok direkt halált is, akkor 13-14 óra ez igaz.
    Prince meg mittuomén 8-9 akkor, de ugye az is megvan már taktikra.
    Prince-nél nem tökéletes a módszer!!!!!!
    Gael viszon 99.9%....

    Ez elhihetitek nyugodtan, a többibe max lehet korrigálni.
    De Gael kapute. :D
  • darkSectorxxx #5585
    Ez a baj, hogy ezt nem értheti más. Csak én.
    Hidd el nem menne.
    Odaadnám a kontrollert csinald amit látsz ugyanígy kerülgetve a boss-t.
    Semmi eredménye nem lenne.

    Valóban, figyelem a jeleket, de nem ugyanúgy játszom, mivel ti akkor reagáltok, amikor kell.
    Ez így rendjén is van.

    Amit én játszom, azt úgy képzeld el, hogy a 10 óra alatt konkrétan a legelső mozzanatából tudom, hogy mit fog csinálni.

    Sőtt fejből tudok mindent.
    Én a legelső jelet figyelem mindig!!!!

    A többire semmi szükségem már. Egyszerűen a maradég kombo kitérést fejben játszom, az időt nézem, tudom ha a legelső mozdulat után a szememt kitakarnák, akkor sem ütne meg 99%ban.
    Értsd úgy, hogy én leírok így csuklóbol századmásodpercre mikor merre lépek, merre gurzlok, mikor kell gurulni stb.

    Nem random nézem azt a jeletfigyelem, amik vannak, hanem csak egy sorozat ELSŐ mozzanatát.

    Igen 3n mondtam hogy ha jó akarsz lenni, figyeld a jeleket, de ezen már régen túl lettem volna, én nem ezt akarom, amit akartam, ahoz még tegnap előtt is tanultam, gyakoroltam 2 apró dolgot, ami még precízebbé teszi a taktikát.

    Mi a taktika, ebben?
    Kérdezhetné bárki.
    Igen nyugodtan bárki kipróbalhatja saját magánál, vagy nálam, hogy 10 meccsből vagy 50ből vagy 100ból jusson el a végéig, mondjuk 3-5 estus-al.

    Én így játszom.
    Gael ellen ha megyek, már nem az a kérdés, hogy meg tudom-e ölni, hanem hogy meg tud-e érinteni 3x 1 meccs alatt. Ez kell az első lépéshez.

    Ha azt mondod darky itt van ng127+
    Elinditod. Gael-t beteszed. Beteszel egy alap kardot, meg egy bármilyen karaktert. Bármilyet.

    És azt mondod gyerünk.
    Én állítom neked az esélye hogy mondjuk 10 póbából 1x nem ölöm meg. Kb 1%.

    Egyszerűen nem kell a kombók 2. Elemétől kezdve néznem a képernyőre.
    Nem véletlen tv-zek játék közben. :)

    Ez amit én begyakorlok, csak látszólag olyan mint másnál.
    Ez más tészta, mikor mondjuk azt, egy fix stabil cirkuláló rendszerben vagy, ismétlődnek a dolgok.

    Mondtam, ezt party-ban szóban tudom elmondani.

    Emlékszel.
    Gurul, szünet,gurul, szünet, gurul, gurul, szünet, fehér csík , gurul.

    Mondtad, hogy ezt így nem érted, hogy ezt te nem fogod megjegyezni.
    Na ez a KÜLÖNBSÉG.

    ÉN MINDEN EGYES KOMBOT, MOZGÁSSORT így ismerek.
    Megnézem honnan indít, és a fejemben szàmolom és ennyi. Ahogy az itemeket no hud mellett.
    Nem kavarodom bele.
    Vagy a sérüléseket.

    Pl az sem kurvára mindegy a gurulásoknál, hogy előtte sétálsz-egy pillanatra. Vagy éppen ha futsz, kerülsz, csalogatsz, hová helyezkedsz, mert tudom mit lép utána, merre van szükségem. Jobbra, balra, mögötre, vagyögöttem?

    Ez sok embernek túl beteg dolog, vagy furcsa, vagy unalmas, vagy egysterűnek tűnik, de hidd el befosnál mire ezzel a módszerre le tudnád redukálni a hibalehetőséget.
    Hiába csak sokszor védekezek, attól még meg is kell ütni ugyanúgy..

    Ugyanannyiszor ütök, ha nem többször mint bárki...a deffenzivitás az pluszba van.

    Mint mondtam el tudom magyarázni szóban másnak, de csak annyit, hogy a 15 estusal menjen. Az hogy 1-3-5 estusba beleférjen valaki, ahhoz nem elég elmondani.

    Még én magam is néha 1-1 meccsnél ha megüt, akkor nekiállok picit kísérletezni, rengeteg apróság számít.

    Még sok apró részletet én sem értette pár nappal ezelőttig.

    Vagyis hogy magyaul írjam, te ismered a támadásokat, bandi ismer, bárki ismeri.

    Én nem ismerem, hanem tudom, és 100 harcból 99x úgy megbaszom, hogy 10 estus simán marad.
    Nagyon nagyon nagyon fáradtnak kell lennem, hogy ne így legyen.

    A statisztika a különbség, és ezt nem csoda ha az nem érti, aki nics benne ebbe, nem is a ti hibátok. Külső szemmel nézitek. :)

    Ez nem hantabanta, hanem télleg így van bármikor megmutathatom....ha valaki kételkedne.
  • LBandi77
    #5584
    Ezt te sem gondolod komolyan ugye,friede volt 7 óra,na most matekozzál.Láttam videódat este 10-től reggel 4-ig és akkor még nem a no damage ment.demon-ról meg ne is beszéljünk saját bevallásod szerint is kos duplája és kb 20 perc volt a nyerő harc,na most add össze hányszor próbáltad meg.Ezért nem jó hogy visszatöltöd az állásodat most nagyon meglepődnél az időkön.
  • darkSectorxxx #5583
    Annyira azért nem, akko legyen 10 :) de gael 5-6 az tuti akkor volt először hogy meglett és direkt haltam. :)
  • LBandi77
    #5582
    Egy 0 lemaradt az ötösök végéről szerintem.
  • Ulthane
    #5581
    Nem akarom összerombolni a világodat, de te pont ugyanúgy játszol, mint mások. Más is ugyanúgy figyeli a mozgást, hogy mikor indít támadást, mikor lehet inni, stb. Mindenki így játszik, senki nem randomra. Én is így játszom. Számolom, figyelem a lépéseit, stb. Az más kérdés, hogy sokszor begőzöl az agyam, és le akarom vágni egyből, de attól még én is pont ugyanazt figyelem, mint te.

    Szerintem amúgy ennek a játéknak a veleje a végtelen lehetőség, ami benne van. Az itemek, cuccok, fegyók kavalkadja. Az itemek 80%-ról azt sem tudom mi, meg hol és mikor jó használni. Nekem is az a stílus áll kézre, amit játszom, de csak azért, mert mindig így játszottam. Nem is nagyon próbáltam mást.

    pedig, lehet, hogy egy új játékstílus ugyanúgy tetszene.

    Neked is mindegy, hogy Kokó táncát egy íjjal a kezedben járod, vagy a fogpiszkálóval.
  • darkSectorxxx #5580
    Miért szopassam magam? :)
    Így is van mit.

    Ha egyszer elkészül a tökéletes terv akkpr bűn változtatni.
    Lehet változtatni, de akkor vagy szopok, vagy át kell állítani magam más rendszerre.
    Én nem random harcolok, már mondtam, tudatosan miliméter pontosan mozgok.

    A játék egy fix rendszer, még akkor is ha külső szemmel ti ezt ugyanolyan randomnak látjátok.
    Ez egy mozdulat rendszer, amit elkezdek, van ritmusa, vannak megjegyzett, fontos időzítések.
    Ez nem úgy megy, hogy a 10. Végigjátszásra fogom azt másképp játszom.

    Ha játszom akkor eredménytelen leszek egy jó ideig. :)
    Nincs cél ami miatt úgy érzem érdemes változtatni.

    Vagy max pc-n.

    Amúgy a listán még vannak dolgok:

    Gael - nodamage
    Mirdir - egyszer megölni, megkeresni a kulcsot a matrix-ban. :)
    Esetleg folytatni LV 1-en.....
  • Ulthane
    #5579
    Neked nem jutott még eszedbe? Hogy ne mindig Koko módjára táncolj, hanem valami teljesen új játékstílust tanulj meg?
  • darkSectorxxx #5578
    Lbandi a mestere ennek, neki van vagy 6-8 féle. :)
  • Ulthane
    #5577
    Arra gondoltam, hogy valami totál más karival kéne továbbmenni. Csinálni egy jó mágus karaktert. Csak fingom nincs, azokkal hogy kell játszani :)