ds35d07c.gif
  • darkSectorxxx #5556
    De pont ezt mondom, az ami offenzív, és nyomjuk neki, az szuper, ez alap dolog, IGEN jó használni, és kell is használni.
    Pont ezt mondom, te és ti csináljátok jól.

    Csak hasonlítottam a dolgokat, hogy a buff meg minden ugyanaz, egy lehetőség, ahogy az amit Lobos vagy én játszadozunk. :)

    Csak a különbség, hogy az egyikhez türelmesnek kell lenni, a másikhoz kevésbé.

    Nem jó meg rossz megoldások, hanem csak más más egyéniséghez illenek.
    De én csak azt mondom, hogy az esélye sokkalta több annak hogy valami menni fog, ha rendszerben csinálja valaki, mint a véletlennek.

    Szóval magyarul úgy értem, az OFFENZÍV stratégiában a kockázata hogy megütnek kb sok, nagyon sok, ezt még a profibb gémereknél is, nálad is, Ulthane-nél is, nálam is (tudok én is ofenzíven játszani ha azt akarom, vannak boss-ok, amiknél a stratégia ezt követeli meg....).
    Csak egy pont közös.
    Rá kell jönni, mikor merre hogyan mit csinálsz, merre nyomod guruláskor az analogot, mikor nyomod, mik az előjelek, a boss-ok mindig jelzik a támadást, mindig van egy REJTETT jele annak amikor nyomni kell a gurulást, ezt kell csak látni, ahoz, hogy biztonságosabban küdj.

    Ez mind az offenzív mind a defensive játékstílushoz fontos...

    Mondod, hogy akkor támadsz amikor csak ütheted, na én is ezt csinálom. :D
    Csak nálam az ütés lehetősége azt jelenti, hogy nem kell estus-t használnom a kombóm után.

    Ulthane is amikor látott, azt mondta ugyanazt csinálom Gael ellen csak ritkábban ütök, és tovább tart.

    Igen ám, csak hosszabb távon a kettő közti eltérés, hogy míg én lehet 3 perccel tovább játszom, egy normál harcban ha rohansz, sebződsz, ha sebződsz, vagy meghalsz, vagy kell innod, ha iszol ugyanugy menekülni kell, ha tudsz inni akkor jó, ha nem akkor nem.
    Ha meghalsz, akkor megint gyorsabban eljutsz ugyanaddig a fázisig mint én csak kevés estus-al vagy megint meghalsz.

    És ezzel a módszerrel, amihez csak azért van kedvem mert nagyon türelmes vagyok és élvezem, lehet a +3-5-10-15 perc miatt egyből megölöm, míg másnak addig 5 nekifutásból sem menne. :)

    Ha érted mit mondok.
    Ezt nem így kell játszani, csak így is lehet, és kezdettől fogva így játszottam, mondtam nektek, amíg nem törik bele a bicska nem változtatok.
    BB vajazóval is ez volt. Amíg bírom idegekkel addig makacs vagyok. :D
    De nem azért hogy titeket basztassalak éppazért is.
    Nem azért hogy ne fogadjak el tippeket, látod csináltam mindig próbaképpen amiket tanácsoltatok, jó dolgok ezek, csak én valamiért ezt élvezem.

    Ulthanito is megkérdezte milyen fegyvert válasszon?

    Mondom ez mégis milyen kérdés?
    Fogja meg, menjen a fegyverrel 1 kört a boss ellen.
    És az első percben érezni fogja hogy kényelmes-e.
    Hiába badass egy fegyver, ha a stílusa nem megy át, nem érzi játékban szimpinek, a büdös életbe nem lesz vele olyan eredményes, kézreálló fegyver kell, kézreálló felszerelések, itemek és mozgás.

    Ezért sokszor Ulthane is amikor játszott, hiába mondtuk, gurulj így vagy úgy, neki az nem volt hozzá illő nem jött direktbe, hanem csak mondtuk neki, és sok ilyen dolgot nem tudott beolvasztani a saját repertoárjába, ahogy te sem tudnál így lassan kerülgetve játszani, mert ninsc annyi türelmed, ezt más nem tudja átérezni csak te magad.
    Ez a szép ebben a játékban, annyian vagyunk annyi stílussal, és mégis mindenki eléri ugyanazt a célt! :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.10.02. 17:59:18