• ENVE
    #80
    Komoly értelmezési problémákkal vívódsz, sehol nem mondtam azt, hogy vitatnád azt, hogy olvasok-e itt. Azt mondtam, ha azt hiszed, hogy trollkodni jövök ezek után, akkor baj van. Látod? Nem értelmezel, csak ellent mondasz, bármi áron. Nincs is itt miről beszélni, mert te csak a szavakat próbálod forgatni úgy, hogy neked jó legyen. Közben meg azt sem bírod megérteni, amit az ember neked mond...

    Én nem fikáztam az első hsz-emben, egy csúnya szó nem volt benne, még csak kifejezetten lenéző sem, leírtam igen egyszerű véleményem, hogy -szerintem- , ha már ilyen nagy okosok vannak itt, mint te is, akkor a helyett, hogy mondjuk folytatsz egy cikkeken át tartó parttalan vitát, inkább próbáld meg tovább gondolni a cikkben leírtakat. Nem sikerült, trollkodtál, beszóltál annak a srácnak, meg utánna egyből nekem is. Miért is? Na mesélj, TE mivel tettél többet ehez hozzá, mint én? Semmivel. Sőt!!!

    Nincsenek elő ítéleteim, nem mondtam, hogy biztosan ugyan azok lennétek, feltételeztem. A kettő közt hatalmas különbségek vannak, de ezt nehéz lesz annak meg magyarázni, aki nem tud különbséget tenni az elmélet, és a tény között. Ugyebár...

    Minden egyes hsz-eddel bizonyítod azt, amit gondoltam rólad, amit írok, és még csak észre sem veszed. Ez a legnagyobb vicc.

    Kultúráról beszélsz, miközben te voltál itt az egyetlen, aki alpári módon nyilvánult meg, megint nagyon vicces. :))))