• ENVE
    #52
    Hsz-ed első részéről beszélek. A tankönyvet, wikipédiát bárki feltudja csapni, aki erre sem képes, annak felesleges, és kár írkálni, mert csak fellengzősen hat, hogy hát, de buta vagy te ott!

    Nem kötöszködtem, igazából TI kötöttetek belém. Leírtam az egyetlen olyan dolgot, ami helyén valónak láttam ide, hogy sok mindenki nem igazán néz át a dolgok fölött, hanem elvész bennük. Én mást nem is kívántam ide írni, elég lett volna eltekinteni a hsz-em felett, nem mindenkire vonatkozott nyilván. Na mind1, már bánom meglehetősen, hogy egyáltalán ide szóltam, nem kívántam vitába se bocsátkozni, meg szerettem volna jegyezni, hogy 1-2 ember néha nem csak azt kéne, hogy hírdesse, mint isten szavát, amit vhol olvasott, legyen az a fényhozospirituálismegváltók.hu vagy a tankönyv. Gondolkodni kellene, eredetiben, nem csak mindig nyomni a rizsát, a szinte copy-paste szerüen. Mert ezt bárki meg tudja csinálni. Engem hányszor látsz ebben a téma körben ide írkálni? 20évente 1x. Miért? Gondolod én nem olvastam fizikát? Elég sokat teszem. De feltételezem, hogy mindenki, akinek van annyi esze, hogy egyáltalán vitába lehessen vele bocsájtkozni olvasott legalább ezekről, ergó nem állok neki a semmit mondani. Ti teszitek ezt folyton, tipikus ego feedelés ez, hogyháténmármegintnagyprofesszor vagyok.

    Szal nah ennyi.