• R0GUE
    #856
    Aki szerint az hogy magyarítás kell teljes tévedés nos,nekem nem egy ismerősöm van akik önfeledten szórakozni akarnak és nem azon agyalni mi is van a képre írva, köztük van aki elég korrektül beszél angolul mégis zavarja ha egy játékban nem ért valamit mert még nála is előfordul. Az ehhez hasonló játékok zömét (értsd sokat kell pofázni) kihagyják ha nincs hozzá magyar felirat, és talán évekkel késöbb ha elkészül ránéznek,de addigra ezek a játékok már "elavultak".... És ezzel gyanítom nem csak az én ismerőseim (illetve én is) vagyunk így hanem rengetegen.
    Én is viszonylag jól beszélek angolul,de egy ilyen kaliberű játékban nem arra akarok koncentrálni hogy lefordítgassam magamban mit is mondtak nekem....
    Amúgy meg lehet itt fogni a piacra lehet fogni a warezra...Egy Bethesdánál jóval kisebb fejlesztőcsapat illetve kiadó képes volt engedélyezni a honosítást egy Witcher 3 esetében...Kötve hiszem hogy hatalmas hátrány érné a Bethesda-t ha a Fallout 4 esetében is engedte volna - foglalkozott volna vele...A CNG hungary pedig benyelheti tövig hogy nem hajlandóak egy lépést sem tenni azért hogy egy ilyen kaliberű játék honosítva érkezzen meg....