• Kroki105
    #11481
    Diamond city házát turbóztam fel, kifúrtam az alját, van pincéje, azt összekötöttem egy ilyen csatornacsővel, ami elvezet egy barlangba, ahol egy lifttel lemehetünk egy barlangfürdőszerű helyre, ahova zubog le a radnélküli víz. Fentiek nem tudják, egy titkos ajtó rejti, még kitörne a lázadás. :D
    Gyakorlatilag bármilyen mélyre lehetne építeni, csak figyelni kell, hogy ne zuhanjunk (pl beugrok a vízbe a magasból), mert a program úgy értelmezi hogy a textúra alá estél, és kirak a házad "földszintjére". A határ körbe megvan, a ház kerületén kívülre nem mehetsz, magasba meg ugye idétlen, hiszen az logikusan idiótán hatna. De lefele nagyon hosszan építhetnél.
    Transfer settlementtel lementettem, csak az a baj, az nem a végleges verzió volt, épült azóta. Nagyját vissza tudnám vele építeni egy új játékba is, de nem szeretnék újat indítani, már olyan messze elhaladtam a felfedezéssel. De nyilván az lesz. Ha visszajön a kedvem... :D
    Leírtam, ha nem sikerülne videózni.

    A rablós dlc-t próbáltam játszani, de háromszor is visszavándoroltam a "főpályára", abszolút nincs hozzá kedvem, hogy azokkal a fasztarisznyákkal elfoglaljam a telepeimet... Nem is tűnik logikusnak ugye. Megölni minden rablót meg megint marhaság, akkor nincs értelme a dlc-nek utána.