• Jóózsf István #11208
    A kettőt ne keverjük össze. Nincs konkrét kapcsolat! A 11200-as hozzászólásomban azért hoztam össze őket, mert nálam összefüggött eddig!
    A Riva... úgy került a képbe, hogy én annak az OSD és a sebességhatároló részét használom. Az OSD egyértelmű...
    A határolóval... Egyszerűen nem járatja feleslegesen a VGA-t (Nem fűt, nem ordít!) . Mivel csak 60 fps-re van szükségem, nem hajt feleslegesen, mint egy barom. Azt a munkát elvégzi, ami ehhez kell, utána leül beszélgetni, kávézni, kimegy dohányozni, etc. (Én most ezt a határolót kapcsoltam ki. Aminek következtében csoda történt, de csak mert az a mod fent van!)
    Annak a mod-nak az a lényege (gondolom), hogy a játék valami(ket) a VGA-val számoltat ki, amikor helyszínt váltunk.
    A mod feloldja a korlátozást és plusz p.csán is rúgja a vga-t. Az elkezd ezerrel dolgozni (Egészen pontosan 350-el) és ripsz-ropsz már kint, vagy épp bent is vagyunk valahol. Józan paraszti ésszel, anélkül, hogy értenék hozzá, ennyire futja.
    De majd jön valami okos és elmondja a tutit!

    Tehát.:
    A gép nem lesz gyorsabb! (Talán hatékonyabb)
    Ellenben sokkal csendesebb lesz! (A Riva miatt)
    És nem utolsósorban a töltési idő lecsökken 5-10 extrém esetben 20 másodpercre! (A mod miatt) Természetesen SSD szükséges a csodához és a mod-hoz is! "Under HDD environment does not seem to have much effect."

    Ha ezek után nem kerek, akkor adj egy telefonszámot inkább élőszóban elmondom...
    Utoljára szerkesztette: Jóózsf István, 2020.02.20. 16:27:59