• Andule
    #11188
    Hat abbol a szempontbol talan nem, h a nehezsegi fokozat kvazi azt jelenti, h a bekapott sebzes no (kulonbozo szorzok szerint, igy pl hardon masfelszeres a sebzes normalhoz kepest). Bevallom nekem NWben nem volt gondom az altalad emlitettekkel, szocske sztem sosem jutott kozel hozzam, skorpio meg az sem remlik ott hol volt. (de az mindenhol marha idegesito egy joszag, mielobb magasabb helyre kell jutni vagy villamgyorsan pofanloni) Gyorsan vegiggondolva anno 5szor haltam NW soran, detto 75-85 kozotti karakterrel. (igaz Survivoron de tekintve h akkor mar jo ideje nem tortent ilyen, es utana is csak 1szer mikor ellazaztam Far Harborban a dobalj husit a vizbe kuldi veget {mivel kozvetlen elotte mentettem}). Rogton a vonatozas utan belefutottam a Gauntlet elejen 3 torony kereszttuzebe ami jo leckevolt, h komolyabban vegyem az egeszet, aztan az uros/robotos resz elejen alabecsultem a sebzeset a lassu, cammogo kekes AOEt lodozo robiknak, majd a palackozoban meglepett egy lathatatlanul rohamozo assa bot, aztan volt egy "jol" elhelyezett raketas torony a "zombis" reszen es utoljara mikor a jofiu befejezest valasztva mentem az allatmaszkos raiderekhez "latogatoba". Ebbol az elsot es utolsot leszamitva mind one shot kill volt (azok meg ilyen "2 sec alatt veged" tipusuak).

    #11187 Horizon nezopont kerdese h nehezebb-e valojaban. Elkepeszto hosszan kitolja a "szenvedsz mert sosincs eleg toltenyed" erzest es valoban vegre megfelelo helyre kerulnek az automata fegyverek de ha az ember vegigolvassa a leirast akkor szemet szur, h nagyobb HP pool-lal dolgozik, ergo mar elso szinten tobb az eletunk de cserebe nem is no szintenkent (ahogy az ellenfeleke sem) illetve macerasabb gyogyulni is (egy darabig legalabbis). Es ami miatt vegkepp nezopont kerdese a nehezseg az az a teny miszerint ha lelonek a francba nem az alap Survivorhoz hasonloan jon a "that's all folks!" hanem kvazi respawn-olunk a legkozelebbi telepunkon minimal HPval es jo esellyel egy sulyos serulessel. (ami szinten csak a kezdeti szakaszokban igazan gebasz)
    Utoljára szerkesztette: Andule, 2020.02.13. 12:00:50