• Kroki105
    #11009
    Azért kipróbálhatod, nekem tetszik. Még 4 napig megy a free buli, addig még félárban is adják.
    Már az F4ben is folyton az új helyszínes modokat lestem, pl sugárzó délre megalkotott (nem tudom a nevét) mod bazi sok új helyet adott. Az tetszett. Itt 76 ban meg ugye új az egész, olyan kurva nagynak tűnik, hogy egy ideig el lehet rajta bóklászni.
    Nálam a legnagyobb hibája eddig (a néha bekapott dc -n kívül), már a másik topicban írtam, hogy nem lehet a megszeretett karaktereket (skineket) átvinni. Persze ha tovább játszok biztos lesz özön hiba, mint ahogy az f4nél is állandóan a faszságokon rugóztam/zok, de ezek ellenére is tetszett. Remélem azzal is így leszek.
    Legyünk őszinték azért (mert ugye eddig végig hazudoztam), az F4 élettartamát a modok dobták meg piszkosul (nálam legalábbis). 76ba ilyen nincs, hát...
    Az azért biztató, hogy annak idején nagy fosként indított a nép véleménye szerint, úgyhogy szerintem fogják ezt fejleszteni szépen, nem hanyagolják el. Legalábbis én így gondolom. Aztán persze lehet hogy tévedek.