• slickboy
    #50
    Ebben nem vitázok, nem mondom, hogy nincs hová fejlődnie a Metro felületnek, egy csomó mindent én is másképp képzelnék el rajta. Kapásból nem gagyiznám le a Metro felületet mert nem olyan színes-szagos, mint mondjuk egy Android vagy IOS UI. Feltételezem, hogy amiatt is vették egyszerűre, monokrómra, vektorosra, nagybetűs szövegesre mert azt könnyebb meghajtani hardveresen, mint a sokszínű bitképes ikonos felületet, tehát erőforráskímélőbb a használata. Nem vagyok programozó, nem olvastam belsős fejlesztői dokumentációt, ezt csak úgy gondolom józan paraszti ész alapján.
    Lehetek őszinte? A "tech újságírók" 90%-a gyerekes óvodás valóban. Nagyítóval kell keresni az objektív véleményeket, ők is csak emberek, a saját irracionalitásukat próbálják előadni profi szakértői véleményként. Ugyanaz pepitában mint az autós újságírás, gazdasági újságírás, politikai újságírás, und so weiter. Mivel ebből élnek, muszáj osztaniuk az eszet, előbb-utóbb megmondóemberekké alakulnak. Kvázi vallási vezetőszerűséggé válnak, lásd a kifejezést tech-evangelista. Szerinted az ilyen emberek véleményére sokat kell adni, akik aszerint ítélnek, hogy milyen oprendszer fut az e-péniszén valakinek?