• tomboy013
    #41
    Akinek egy kis esze is van az tudja, hogy a csőcselék után nem jó menni. Kezdetben ezért döntöttem a WP7-es Omnia 7 mellett. Jól is tettem mert nagyon megbízható rendszer a WP. Ha droid mellett döntök azóta már agyérgörcsöt kaptam volna. Ismereim között nincs egy olyan droidot használó sem akinek ne lenne problémája vele. Legyen az S5, G2, G3 stb. Persze vannak olyanok akik így is android fanok és azt mondják az a legjobb, de valami furcsa oknál fogva mindig lejtenek egy "faszom ebbe a telefonba", "rohadék telefon", "azt csináld már amit nyomok" és hasonló kijelentéseket. Amire én csak kacagok egyet és mosolyogva csak annyit mondodok: "android.." Erre főnek a saját levükben. Tőlem ilyen még nem hallottak, Omnia, 920, 930 tulajkánt mondom, hogy ha valaki megbízható telefonrá vagyik akkor a WP tökéletes döntés. Alkalmazások is ugyanúgy vannak rá mint más platformokra, csak maximum nem annyira funkciógazdagok és nem biztos, hogy hivatalos alkalmazás(ami persze nem jelenti azt, hogy rossz lenne sőt..). A felületet nagyon igényesre meg lehet csinálni ahogy azt már bitangpitypang is mutatta előttem. Ennyi a történet.