• Macropus Rufus
    #10
    ez jogos, de ugye naivitás azt hinni, hogy nem lesz biznic az adatunk akkor ha már fizetünk...

    Sztem a youtube elég szar ahhoz, hogy ne fizessek. Gagyi hd és fulhd filmek. Semmire nem jó 4k videók. Gagyi az egész. Vagy ha már fizetek, akkor legyen a fullhd fullhd és ne csak képpont számban, hanem tényleges minőségben is. Aki látott már bl filmet az tudja milyen a fullhd kép minősége, a youtube fullhd tartalma a közelében sincs.
    Arról nem is beszélve, hogy a baromságért nem fogok fizetni (epic fail és társai videók)
    Sztem ez nem jó húzás a Google részéről. Fizetős kategóriában már vannak jobbak is.
    A youtube azért lett sikeres, mert ingyé'. Véleményem szerint nem fog jelentősen nőni a bevétele. Viszont azt el tudom képzelni, hogy a nemfizetők egyre több reklámot fognak kapni. Egy fajta nyomás alá helyezik őket: ha nem akarod a videó elején nézegetni a reklámblokkot, akkor fizess. Aztán majd lesz az, hogy okés, hogy fizetsz, de csak 5dodó/hó értékben ezért már kapsz egy pici reklámot. Aki 10-et fizet az nem. És ez így fog menni.