banner
  • takysoft
    #216
    Hát nehéz összefoglalni.

    A lenagyobb plusz, az mindenképp a pályadesign. Elképesztő, hogy mennyiféle módon végig lehet csinálni a dolgokat. Néztem pár videót a neten, és hát... ilyet utoljára talán a Deus Ex 1-ben láttam. A többi lineárisabb volt, ez annyira nem fogja a kezed. Millió opció van mindenre, lehet találékonynak lenni.

    A legnagyobb negatívum szerintem a story. Egyrészt az "impact"... Egyetlen eleme nem volt a történetnek, aminél azt éreztem volna, hogy "na, mot valami fontosat csinálok". Random unalmas emberek random unalmas vackait intéztem. Remek megvalósításban, de nem jutott a dolog 1-ről 2-re.
    A másik a sotry hossza. A játék nagyon jól újrajátszható (előbbi említett okokbó), de aki nem szeret újrajátszogatni, annak pofátlanul rövid :(
    Hát basszus, ugyanannyiba kerül, mint a witcher 3... és azért utóbbiba röhögve bele lehet tenni 1-150 órát..

    Ebbe meg... max 4-5-öt..
    Ami nem rossz, csak ár/érték arányban...
    Mire úgy éreztem, hogy beindulnak a dolgok, jött a főcím, én meg néztem, h WTF? az előbb kezdtem el a játékot....

    Grafikában... hát közepes. A Deus Ex 1-2 látványviláát imádtam. A DX3-ban behozott stílus kicsit kevésbé jön be. De nem rossz. Kicsit túl steril talán.... Még a csatorna közepén is azt éreztem, h tisztaság van. Még a piszok is tiszta XD
    DX1-2-ben még volt fű, meg barlangok.
    Itt meg már csak épületek, meg városok....

    Persze ésrtem én, hogy futurisztikus, de itt-ott ezért legyen már egy erdő vagy egy hegy...