13460980771428064280.png
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
  • Tinman #9603
    Pedig reménykedtem, hogy engem is benedvesít, de nem tette.

    A legepicebb élményben ebben a játékban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Brain of Mensis, akit én csak Brian-nek hívok. Na az a pálya eléggé egyedi is volt, meg az agyat lebaxni a mélysötétbe utána meg legyakni viccesvót' :-D


    Ó bzmg. 2 db. Umbilical-om van, akkor gondolom torkosborz? De honnan a faxból kéne tudnom, hogy 3 kell??? Eleve mindent igyekeztem megcsinálni, ezerszer felderítettem újra és újra mindent és beszélgettem újra és újra mindenkivel! A "lakókat" volt, hogy Józsefke Klinikájára küldtem, volt, hogy a Chapelbe, de később rájöttem, hogy Józsefkéhez küldeni nem jó dolog, mert átváltoznak... mihelyst oda bejutottam kinyírtam Józsefkét, valami rúnát dobott asszem. Jól sejtem, hogy itt baxtam el? Mindenkit a Chapelbe kell küldeni??? De ezt is honnan a retekből tudjam?????

    A Forbidden Forestben a tetőn levő hullák felett ténykedő szakadt csövest, már akkor küldtem el a klinikára, amikor Józsefke halott volt... később arra jártam, mégis átváltozott az is, kinyírtam, az is dobott valami egész használhatót.

    A DLC nagyon nehéz? Egy kicsit tartok tőle, mert a From DLC-k direkt agyrákot szoktak okozni a bossokkal.