
NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
-
Ulthane #6301 1 a játék legvégén, amikor már ég a ház is, el kell menni a catedral wardhoz és visszafelé menni egy kicsit az old tombhoz ott lesz arianna a megfialt csecsemővel, azt ha megölöd benne a cord
Már ég a ház, most fejből nincs meg ez az útvonal, de megkeresem este! :)
DE KI AZ A CSECSEMŐ? És mégis mi a szerepe a játék sztorijában?
Az első végigjátszásnál nem ettem meg a zsinórt, és úgy nyomtam le Germánt. Másodikra melyik befejezést válasszam? A megevőset, vagy hagyjam, hogy kinyírjon? Van jelentősége a sorrendnek?
Azért harcolnék inkább most, hogy ne NG++ ban kelljen, mert ott nehezebb lesz Germán. Akit amúgy első végigjátszásra úgy toltam le másodikra, hogy Dark a mai napig nem hisz a szemének, hogy ez megtörtént. Esküdözött, hogy még Logaritmusnál is nehezebb lesz - én pedig azt kihagytam, mert nem bírtam vele vagy 10szer, s nem akartam szopatni magam vele. :)