• Macropus Rufus
    #17
    " Nem?"
    nem. Sztem a szitu a következő: még a hidegháborúban kezdtek el szarozni a lézerfegyverekkel. (űrhadviselés címszóval). Dollár milliárdokat emésztett fel azóta a projekt. Olyan nincs, hogy nem lesz belőle látható fegyver. Az, hogy ez az eszköz mennyire hatékony senkit nem érdekel. Sok pénz ment bele, valamit fel kell már mutatni. És biztos vagyok benne, hogy a mérnökök tisztában vannak azzal, hogy egy porosabb v. párásabb idő drasztikusan rontja a fegyver hatékonyságát. A csillogó felületekről már ne is beszéljünk. + a megfelelő beesési szög stb... Túl sok minden szólhat közbe. Nem megbízható! Ahogy Molnibalage is említette: nem minden időben használható. Márpedig egy fegyver ha nem használható minden időben akkor az annyit is ér. Sztem. Tudod mint az Asterixben: Cézár csak délután 5kor támadt és a hétvégén. (Asterix Britanniában, képregény Alfa) Na itt is, csak meg kell majd várni, hogy essen az eső, és a milliárdos eszközt leszedik egy közönséges rpg-vel :D

    Élő erő ellen az elvakítás nem rossz 5let, de ahhoz meg felesleges ilyen baszomnagy cucc. Egy lézer pointer is megteszik. 100Ft és 4 gombelem kell.