Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • BorászBéla
    #245
    szerintem meg etikáról nem lehet beszélni egy pvp survival gameben azon szerveren ahol nincsen szabály nézzél meg egy rust official szervert vagy egy official RoK servert mindenki azt csinál amit akar ha valakit zavar hogy a másik mit csinál eltünteni a bázisát ez lehet az amit említettél hogy oda épített a kövekre/vasakra valamelyik nem tudom melyikröl beszélsz éppen vagy mondjuk szerinte csúnyán néz ki a karaktere azért rombolja porig ettöl függetlenül tetszik az új rp szerver szabályai és remélhetöleg be is lesz tartatva bár eléggé pontatlanok és túl sok a kiskapu amit így látok 1. körre talán egy 3-4 hónap múlva mire ki lett dobálva egy 20-30 ember majd lehet felnézünk bár ahogy elnéztem inkább meg se próbáltok majd gondolkodni más fejével és ja én így gondoltam ezt a szabályt alkalmazzátok :D aztán akire kell ráhúzod ez a 2 lehetöség van kiváncsi vagyok melyik fog megtörténni

    Ahogy elnéztem immáron egy ember se megy fel se erre se arra a szerverre szomorú nyekenyókának szerintem lehet lenni de lehet abból tovább fejlödni is :D
    Utoljára szerkesztette: BorászBéla, 2015.04.02. 14:47:07