Reign Of Kings
1231mod2kep2.jpg

OFFTOPIK
  • XeroX
    #202
    Barátom! most megsértettél, én még a játékban sem beszéltem így rólad, a szavaidból látom, hogy te vagy Leto Atreides, a véleményeddel teljesen egyetértek, aki csal annak nincs helye a szerveren.
    Aki nem értné: "Előzmények a játékból..."
    Tegnap, ott építem a házam tetejét 8 blokk magasban, a terület le van védve, ti odajöttök, a fal mellé lerakjátok a nagy akasztófát, és beugráltok.
    Erre megkérlek titeket, hogy vigyétek el az akasztófát a területemről, mert ez nem fair play.
    Meztelenek voltatok, én fegyverben, nem kezdtem el levágni a fejeteket, hanem vártam, hogy elmenjetek.
    Erre barátod megkötöz és fellógat, majd hagytok ott lógni ameddig szomjan nem haltam.
    Tudom, most mondod, de hát meg lehet tenni, akkor miért ne tenném ?
    Azért találták ki a területvédőt, hogy idegen játékos ne tudjon a területeden építkezni, viszont ha odaépítesz egy 8 blokk magas akasztófát
    a fal mellé, akkor az már kimeríti az idegen területre vonatkozó építési tilalom fogalmát.
    A barátodat meg az új védelmi rendszer zárta ki automatikusan, nem történt "admin visszaélés".

    Elmondtad te is véleményed és megsértettél, elmondtam én is és remélem nem sértettelek meg.
    Részemről téma lezárva, ha szeretnél erről tovább beszélgetni velem kérlek a privátban tedd meg, ne szemeteljük tele a fórumot.
    Köszönöm.

    ui: ha nem te vagy Leto Atreides, akkor elnézést kérek tőle, hogy megemlítettem a nevét.